Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt hogy viselné egy törpenyúl...

Ezt hogy viselné egy törpenyúl? Kibírná?

Figyelt kérdés

Heti 2szer szállítanám vonaton 1 órás az út. Már kiskorától hozzászoktatnám, szerintetek elviselné? Illetve télen egy ilyen hordozóban fázna? [link] Ha hideg lenne, ebbe a szállítótáskába beraknék mellé egy kistakarót is, vagy melegvizes palackot és a vasúttól 10 perc sétára lakom.

Így megoldható lenne?


2011. aug. 12. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kiskorától hozzászokik a dologhoz, természetesnek hiszi majd, és nem lesz gond. Vagyis remélem. Télen a melegvizes palackos megoldás és a takaró korrekt megoldásnak tűnik.
2011. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is megoldható, bár a tél a necces, nehogy megfázzon!
2011. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Igen én is a télre gondoltam, hogy necces lehet, ezért is kérem ki a Ti véleményeteket is, hogy szerintetek így jó lenne e egy nyuszinak, mert nem szeretném, ha megvenném és valami baja essen, inkább felkészülnék:) Még várok pár véleményre, esetleg olyanéra, aki már szállította így télen a nyusziját, mert már csak ez az egy dolog van, ami visszatart abban, hogy vegyek egy kisnyuszit:)
2011. aug. 13. 00:11
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát.

Inkább kaját rakj be.

Ez nem igazán szerencsés felállás.

2011. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mármint ezt hogy érted, hogy inkább kaját rakjak be? Bocsi de tényleg nem értem, mire célzol:)
2011. aug. 15. 00:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, h tegyél be a nyuszinak elegendő kaját, ami fedezi az igényeit, amíg távol vagy. De ez sem a legszerencsésebb amúgy.
2011. aug. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább úgy érttem, hogy a szállítódobozba, nem kell neki semmiféle takaró etc., viszont ha valamin nyammoghat, és elvan vele, akkor talán jobban viseli az utat. Ilyenkorra lehet tartogatni egy pár finomabb falatot is, pl. pár szem mazsolát néha beadni neki.
2011. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja értem, rendben, köszönöm:)
2011. aug. 15. 01:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nyugodtan viheted ebbe.. :) Teszel be takarót, meleg vizes üveget és nem fog megfázni. :) Szerintem megszokná az utazást is. Persze rácskálni való is legyen valami bent, hogy ne unatkozzon :))
2011. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!