Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az elképzelhető, hogy egy...

Az elképzelhető, hogy egy denevér most október végén az ablakpárkányomon akar téli álmot aludni?

Figyelt kérdés
Mert pár napja ott fekszik mozdulatlanul az ablakpárkányon, de biztos, h. él mert lélegzik és amikor hozzáérek akkor megmozdul.Szerintem nincs semmi baja....
2011. okt. 30. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyire éri a szél? Mert ha nem nagyon akkor elképzelhető. Amúgy miért nem viszed arrébb ha zavar?
2011. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet bár jó lenne valami dobozba tenni vagy olyan helyet biztosítani neki ahol zavartalanul aludhat.De óvatosan fog meg kesztyűvel, nehogy felébredjen.
2011. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha fekszik akkor baja van mert egészségesen függeszkedve alszik.
2011. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha Pest közelben laksz, vidd be a pesti állatkertbe, mert egy denevér nem fekve alszik, pláne nem ablakpárkányon (a szűk réseket szeretik). Valami baja lehet, szóval csupasz kézzel ne nyúlj hozzá.
2011. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Viszonylag szélcsendes helyen van és úgy félig meddig (inkább a feje) egy résben van, de az előbb hozzáértem a fejéhez és elkezdett fújni rám mint egy macska:)

Egyébként meg nem zavar, de azért lehet, hogy beviszem az állatkertbe, mert a hó rá fog esni valószínűleg.

2011. okt. 30. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem ott akar téli álmot aludni. Tényleg az állatkert lenne a legjobb, méghozzá minél előbb, mert valószínű beteg, ha oda ette a fene a párkányra, és napok óta nem húzott el onnan, pláne hogy piszkáltad is.
2011. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem egészséges denver közelében élni, ilyen közelségben. sok betegséget terjesztenek. hivd az állatmentőket, vagy a nemzeti park számát. Ne üsd le mert hasznos állat.
2011. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem akarom megölni.

És eddig csak kb. 3-szor értem hozzá, hogy megnézzem, hogy él-e mert nem mindig látni, hogy lélegzik.Majd holnap beviszem az állatkertbe.

2011. okt. 30. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett vele? Bevitted?
2011. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Amikor bevittem volna, már nem volt ott...szerintem elrepült.

Legalábbis remélem!

2011. nov. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!