Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam volna egy kis vadászgör...

Kaptam volna egy kis vadászgörényt, de valamit elszúrtam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hazavittem tegnap egy cicát!Anya azt mondta válasszak!Vagygöri vagy cica!Még nem választottam és ma megkérdezte:Ugye nem hozol görényt?

Én nem válaszoltam.Régen 2 cicám és 1 görim volt!Szerintem,ha kitartó vagyok akkor meg engedi,mert minden állatnak gondját viselem!!!De hogyan engeszteljem ki anyukám?Csináljak neki valamit,de mit?Vegyek valamit?És hogyan vegyem rá?:lehessen göri és cica a saját pénzemből?CSAK AZ ÍRJON AKI MEGÉRTI!!!


2011. aug. 14. 13:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De nem együtt lennének :)
2011. aug. 18. 18:37
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem fogadj örökbe egy mentett cicát, rettentően hálásak és nagyon szeretik a gazdájukat. sosem volt görényem, de cicákat tenyésztek és ismerem őket, azáért mondtam hogy fogadj örökbe mert így segítesz egy cicán és a saját dolgod is megkönnyíted ezzel.
2012. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!