Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a hörcsögömnek?...

Mi a baja a hörcsögömnek? Nincs szőr az orrán ahol meg van ott sötét.

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

először szeretnék tőled kérdezni valamit:A hörcsögöd szeme nem homályos?

mert bár nem akarlak megilyeszteni vele de nem is biztos hogy ez lesz majd vele ami az en hörimmel volt.

Nem volt szőr az orra körül és később a hörim szeme homályos volt arról meg nem is beszélve,hogy olyan vilagosat kakilt es nem olyat mind egy egeszseges hörcsög mert a egeszseges hörik azok sötétet kakilnak.

Na szóval ez volt az én hörcsögömmel később pedig elpusztult szegényke. :S

2011. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem homályos a szeme és a kakija is normális.

Nem tudom mi baja lehet.

2011. aug. 23. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:

hát akkor sajnos én sem tudok segíteni.bár először nekem is csak az orrával volt gond később lett csak a többi gond.

esetleg ha előfordulna amit az előző válaszomban leírtam akkor mindenkép fordulj vele állatorvoshoz.

de ha továbbra is ilyen lenne az orra szerintem vidd el őt állatorvoshoz.amugy nem kell sokat fizetni majd.

2011. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!