Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én egy 19 éves lány vagyok és...

Én egy 19 éves lány vagyok és a hasamon középen sötét a szőr. (nem fekete csak látszódik) Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
gyanta nem nagy dolog :)
2010. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyantázod,vagy ki szőkíted...
2010. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gyantával fájdalmas? A lábamat és a karomat szoktam. De a hasam még nem mertem megpróbálni.
2010. máj. 12. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A hasadon sokkal gyengébb a szőr, és ritkább is. Egy próbát megér. Meg egy húzás az egész. :)
2010. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én szőrtelenítő krémmel csináltam,de sztem inkább szőkítsd,mert az egész test pihés,és sztem hülyén néz ki ha ott egy tök üres folt a hasadon:D
2010. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig, ha se a gyantát, se a szőkítést nem szeretnéd, akkor szerintem menj el egy pár alkalommal szoliba, a has úgyis hamar barnul, szerintem ha egy pár árnyalattal sötétebb lesz a bőröd egyáltalán nem lesz észrevehető.
2010. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy pedig én nemtom h mennyire teheted meg és mennyire drága de lézeres szörtelenítés :) és soha többet nem lessz rá gondod ((:
2010. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát mivel szépségszalonba dolgozom (tanuló ként) Így nekem fél árba lenne. :)

Köszönöm a sok tippet

2010. máj. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!