Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állat van még?

Milyen állat van még?

Figyelt kérdés
Van olyan kis emlős a csincsillán a degun,hörcsögön,nyulon,tengeri malacon,pátkonyon,egeren,mókuson kívül amit lehet tartani ketrecben nem túl nagyban kb egy tengeri malacnak valóban?(És nem harapja le a kezem ahogy benyúlok hozzá)Válaszaitokat előre is köszi :D
2011. aug. 17. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hangya.
2011. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Vadászgörény, de az harap:(
2011. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ez a választék miért nem elég nagy? Minden állat vad valamilyen szinten csak foglalkozás kérdése, hogy mennyire lesz szelíd a gazdájához. Én a hörcsögöket,patkányokat ismerem, hogy jól szelídíthetők. Amúgy van még vadászgörény, az is egy tündéri kedvenc tud lenni, ha jól tartják, de tud vad is...
2011. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért, mit akarsz még? Esetleg törpesüni.
2011. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak a görény és a törpesün van tudtommal.
2011. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A görény nem ez a ketegória! Nem tartható pici ketrecben és ha nem nevelik, nem foglalkoznak vele naponta, nincs meg a kellő mozgásszabadsága bizony harap.
2011. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

amugy meg télleg nagy a választék és szerintem mindegyik harap csak valamelyik gyakrabban valamelyik nem mert szelidebb.és megszelidulnek általában mert lehet ha vennél egyet pl.egy hörcsögöt megharapna meg futna előled de idővel megszelidülne.

amugy szerintem vegyél hörcsögöt nekem is van :)

2011. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsónak irom jhujj isteenem mien cuki :$

:)

erről még nem is hallottam :D

2011. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Törpehörcsög? Különböző egerek, csíkos fűegér?

Milyen állatot szeretnél?

2011. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!