Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fontos! Miért rándul össze a...

Fontos! Miért rándul össze a tengerimalacom? Ugye ez normális?

Figyelt kérdés
Itt ül velem most a tengerimalacom,és folyton összerándul.Valami baja lehet?Én csuklásra tippelek de szeretném megtudni hogy mi a ti véleményetek!(viccektől,idétlen válaszoktól kíméljetek!)
2011. aug. 19. 09:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok hamar mert nagyon aggódok érte!!!! :(
2011. aug. 19. 09:44
 2/5 lasius ***** válasza:

Kérdésem folyamatos a rángatózás?

vagy csak rövidke.

Az állat magánál van vagy fekszik milyen pózba van részletesen

Meg persze irány a doki ha úgy látod minél hamarabb mert kicsi állat gyors anyagcserével.

És igazából ő tud mondani okosat.

2011. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem tuti csuklik,de persze már abbahagyta.Nem kell orvos,mert most normális.És nem vinnyogott úgy mintha fájna valamije,és ezenkívül semmi baja nem volt.Hogy részletesen írjam le?Oké.Állóhelyzetben egyszer csak elkezdte ezt az összerándulást,majd felvettem,egy kicsit abbahagyta,újra elkezdte,majd egy ideig folyamatosan "csuklott" aztán megszűnt az egész,de én mindenből nagy ügyet csinálok,úgy óvom őt mint egy tyúkanyó,és szinte olyan mintha a gyerekem lenne.Minden új reakcióján meglepődök és vagy százszor átgondolom hogy baja van-e.Amikor tüsszentett rögtön láttam hogy nincs baja.De ez,hogy összerándult,megijesztett.De mindenki akit megkérdeztem csuklást mondott,és hogy ne aggódjak már.Egy időre megnyugodtam,de tényleg megijedtem!
2011. aug. 19. 15:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen,elfelejtettem írni hogy magánál van,illetve volt,és mosakodott.....
2011. aug. 19. 15:33
 5/5 lasius ***** válasza:

ok

Akkor minden rendben csak nem írtad biztosra..

na de csuklik van ez így

2011. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!