Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális ha hullik a tengerima...

Normális ha hullik a tengerimalacom szőre?

Figyelt kérdés
A koronás tengerimalacomnak hullik a szőre, nem annyira csak amikor simogatom pár szőrszál lehullik.
2011. márc. 5. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Gondolom nem csomókban hullik.... Nekem is van malacom neki is hullik. A macskának, a kutyának hullik a szőre - sőt nekünk embereknek is hullik a hajunk, nem?
2011. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
párszál nem gond,de ha napi szinten sok szál,irány a doki
2011. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A vitamint kell neki adni vagyis sárga és piros paprikát abban van A vitamin és muszáj a szervezetüknek A vitamnira
2011. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Így is viszem dokihoz hétfőn, mert folt van a szeme felett, szóval szerintem atkája van:(
2011. márc. 5. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegény, milyen folt van rajta?
2011. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én malacaimnak is hullik de nem csomókban és nincsenek rajtuk foltok amiket amúgy a szőrnek kéne befednie csepegtess a vizükbe vitamint.
2011. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy fehér volt van neki, csak az az érdekes h nem is vakarja meg semmi. Van egy másik malacom is és külön tartom őket még holnapig, mert ugye akkor visszük dokihoz, azért hogy nehogy elkapja. De kis időre se engedhetem őket egybe?
2011. márc. 6. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!