Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől halt meg? Este semmi...

Mitől halt meg? Este semmi baja nem volt a malacnak reggelre meg szó szerint ki volt nyúlva a malacom és látszot, hogy gennyes volt a szeme. :/

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 14:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem ártana szénát is adni nekik, mert az az alapkajájuk, de amúgy nem tudom. A kaliforniai, vagy hasonló paprikától nem szabadna gondnak lenni. Lehet, hogy tényleg összebalhéztak a fiúk. Ha érzik a lány szagát, márpedig jó a szaglásuk, akkor esélyes.
2011. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja igen szénát is kaptak csak elfelejtettem írni.
2011. aug. 19. 15:48
 13/17 Platypus ***** válasza:
Ha az alma összes magját az az egy malac ette meg, akkor kaphatott tőle ciánmérgezést. Most kezdődik az idei almáknak a szezonja, ezek még frissek és viszonylag sok ciánt tartalmaznak.
2011. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ÉS attól gennyesedet be a szeme de úgy,hogy össze voltak tapadva?
2011. aug. 19. 21:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy náthás volt, vagy fertőzés. Nem tudom, kapnak-e külön C-vitamint, de a többieknek adjál rendesen. Kérdezz rá egy kisállatboltban, hogyan tudnál minél több C-vitamint beléjük adagolni, vannak ilyen cseppek például.
2011. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak lejárt az ideje. Hány éves volt?
2011. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
LEjárt az ideje?Most lett volna 1 éves novemberben
2011. aug. 20. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!