Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy idővel nem múlik el a...

Egy idővel nem múlik el a lelkesedés? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem untatok rá a hörcsögeitekre egy idő után? SOS!
2011. aug. 20. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
jók pörköltnek
2011. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Neked van egyáltalán hörcsögöd??
2011. aug. 20. 21:43
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert ha van azt főzd meg!! -_-"
2011. aug. 20. 21:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Van aki ráun az állatokra (ők általában kisebb gyerekek, de persze felnőttek is lehetnek), van aki nem. A többség inkább nem :) Én a nembe tartozok, nem untam rájuk :))
2011. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy is napról napra több dologra jössz rá a kiskedvencedről mindig tartogatnak valami újat ! épp úgy nem unsz rájuk mint egy új kistesóra!xd
2011. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az állataimra sosem tudnék ráunni. Felelősséget vállaltam mikor megvettem és ehhez tartom magam. Sőt, minél régebben van nálam, annál jobban ragaszkodom hozzájuk. Hörcsögömet is nagyon kedvelem, már lassan 3 éve lesz nálam. Egy felelősségteljes ember, alapvető tulajdonsága, hogy az állatát megfelelően ápolja, szeresse és kezeltesse ha baja lesz.
2011. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A hörcsög nem él addig, hogy rá lehessen unni.
2011. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez amúgy mitől SOS? És miért nem lehetett a lényeget kiírni a kérdésben? A megjegyzés csak megjegyzés, plusz információknak való hely...
2011. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm...csak azért akartam,hogy gyorsan írjatok mert ma már mennem kell érte és mondta,hogy gondoljam meg magam mert ha nem akarok akkor ne vigyem el és ezért kérdeztelek meg titeket!!Mert nem akartam,hogy rossz legyen itt neki!!A válaszoknak köszönhetően most tudom,hogy nem lehet megunni!!Mert van egy barátom aki utálja a hörcsögét és a szülei gondozzák mert mindig azzal nyaggat,hogy milyen unalmas egy állat...stb!És csak ezért kérdeztem meg,hogy ti nem untátok-e meg!!Nekem is vannak háziállataim:kutya,macska,teknősbéka...mégegyszer köszönöm a válaszokat!!:) És eldöntöttem,hogy elmegyek a hörcsögért ma délután!!
2011. aug. 21. 10:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt mondjuk kár, hogy mások véleménye alapján döntötted el. Nyilván rá lehet unni, van aki tíz perc után ráun bármire, amint megszerezte. Ez inkább önismereti kérdés. De ha a többi állatodra nem untál rá, akkor a hörire se fogsz.
2011. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!