Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyúllal hogy lehet játszani?

A nyúllal hogy lehet játszani?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyulat de azt szeretném tudni hogy egy nyúl szeretne-e engem és tudnék-e vele játszani?
2011. aug. 23. 17:54
 1/2 anonim válasza:

Tessék, olvasgass.:)

[link]

2011. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én kis labdát szoktam a nyuszimnak gurítani, ami után fut/ugrándozik. Emellett "kiharcolja" a játékot... pl csak állok a szobában, és elkezd ugrálni körülöttem,illetve mikor vissza akarom tenni a házába, valószínűleg akkor is azt hiszi, hogy csak játszom, rendkívül élvezi, hogy menekülhet előlem :D De ha ezekhez nincs kedved, az is elég, ha gyakran engeded ki a házából, nagyon sok mozgást igényel, az enyém szinte letargiába esik, ha nem engedem ki pár órán át. De ha rendesen gondozod, eteted és itatod, játszol vele, simogatod, és nem bántalmazod, akkor biztos lehetsz benne, hogy szeretni fog, nagyon tudnak szeretni, illetve nagyon tudják szerettetni magukat :)
2011. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!