Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszival hogyan lehet/ke...

Törpenyuszival hogyan lehet/kell játszani?

Figyelt kérdés

Holnap kapok törpenyulat, 1méterx60cm-et ketrecet néztem ki neki, azt is holnap vesszük meg.

Elég lesz ez neki? Úgy tervezem, hogy készhez szoktatom, és amikor otthon vagyunk, kiengedem "szaladgálni", simizni. Mit lehet vele játszani? Gondolom nem hozza vissza a labdát, mint egy kutya :D

Csak szeretném,ha jól érezné magát nálunk.


2011. okt. 11. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A ketrec szerintem elég, főleg, ha kiengeded. Én játékokat szoktam neki készíteni, mindig éppen abból, ami a kezembe akad. Imádja a papírt, úgyhogy főleg kartonpapírból készítek neki mindenfélét. Imádja a kartondobozokat, amiket összenyitottam alagút szerűen. Felakasztottam neki egy kartonból készített nagy karikát cérnán, annak imád nekimenni. Jó neki olyan dolog, ami gurul, mert mindent bökdös az orrával. Vettem neki 400Ft-ért 2 cicalabdát, ami nagyon kemény műanyagból van, nem is tudja szétrágni, s csörög is. Néha azzal is elvan.

Van, hogy csak leülök a szoba közepére, s körülöttem rohangál, meg megáll, hogy simizzem. Szereti a nagy tereket.

Amúgy majd legyél vele türelmes, ne piszkáld vagy 2 napig, ennyi ideig az enyém meg sem moccant, csak gubbasztott a ketrec közepén.

Sok sikert és ne felejtsd az oltásokat!!!!!!

2011. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp utánaolvasok a helyes tartásnak és oltásoknak.

Előljáróban tudnál/tudnátok adni oltáshoz tippeket (milyen kell, hány hónapos korában, mennyibe kerül)? Előre is köszönöm!

2011. okt. 11. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] nagyon ajánlom neked ezt az oldalt.
2011. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az oltás 2 hónapos környékén már mehet (bár ezt nem tudom pontosan), rá egy hónapra pedig meg kell ismételni. Azután évente van rá szüksége. A legjobb a kombinált oltás, ami szúnyog és valamilyen hasmenéses cucc ellen van,azt hiszem. Mindegy, ezt a dokinak tudnia kell. Amúgy változó az ára, mi 2700-ért adattunk be egyet, de a legtöbb helyen 4000 felett van, legalábbis Debrecenben. Pesten gondolom drágább, bár nem tudom merre laksz. A szúnyogoktól (bár már nem nagyon van) nagyon óvd,míg nem hatnak az oltások, halálos lehet a csípésük!
2011. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!