Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Barátnőm dzsungáriai törpehörijének a hátsó lába elfeketedett, és állandóan rágja, leírása szerint már kilóg a csontja. Sajnos nem tudjuk elvinni állatorvoshoz, mert a szülők nem érnek rá, én is beszéltem a szüleimmel, de őket meg nem izgatja a dolog... :/ ): Esetleg valakinek a kis kedvencével történt hasonló? Mi lett a következménye? Kérem, nagyon sürgős... ):
2011. aug. 23. 20:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de mit kezdjek a macskaalom reklámmal?
2011. aug. 23. 20:53
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg az őssejtbankkal, és még sorolhatnám
2011. aug. 23. 20:55
 3/8 anonim válasza:
Olvasgass!
2011. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem találok semmit, állandóan csak az őssejt bankot, a macskaalmot, meg teherbe esős reklámot adja be.
2011. aug. 23. 21:00
 5/8 Platypus ***** válasza:
Ezzel nem lehet sok mindent kezdeni. Az állatorvos amputálja, ellenkező esetben vérmérgezést kaphat és abba elég könnyű belepusztulni.
2011. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ti is eltudnátok vinni,nem kellenek ehhez szülők...Amúgy nem lehet hogy valamibe beleakadt a lába és bekékült mert nem tudott oda áramlani a vér?A höri meg így próbálta megoldani...
2011. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem szenved, szóval vagy elviszitek állatorvoshoz, vagy el fog pusztulni..
2011. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha elüszkösödött akkor azt amputálni fogják vagy lehet nem is vállalnák nem vagyok állatorvos.
2011. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!