Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel játszik a degu?

-SzoTyi- kérdése:

Mivel játszik a degu?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy mivel játszik,mit adhatok neki esetleg mi lehet a ketrecébe ?
2011. aug. 26. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Futtató kerék (az enyém imádja), mindenféle mászóka stb...
2011. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A társa, mert a deguk társas állatkák, ezért nem jó őket egyedül tartani. Ha nem akarsz szaporulatot, akkor azonos nemű társat válassz!

A mőkuskerék is fontos, meg valami fadarab amit rágcsálhatnak.

Egy tálkában fürdő homok.

Néhány csődarab, amibe bebújhatnak.

2011. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémeknél a kerék létfontosságú, meg azt mondják levezeti a stresszt is. Amúgy nálam olyan fa is van, amire másznak, meg amit rágnak. Szerették az olyat, ami alatt át tudnak bújni, de ne legyen szűk. Imádnak mászni, főleg felfelé. Jó,ha van nekik magaslat, s ott valami, amire ülni tudnak, pl én falétrát vettem. És tényleg nem jó egyedül tartani, csak ha tudod vállalni, hogy minden nap több órát foglalkozol vele.
2011. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A wc-papírral is játszhatnak ? Mert láttam olyan videókat ahol odaadom neki és azzal játszik.Nem lesz baja tőle hogy azt rágja,játszik vele ?

2 degum lesz.Ha van mókuskereke meg felső szintje meg van fogkoptató kő akkor még mivel fog játszani ? Mit vegyek még játéknak ?

2011. aug. 27. 10:05
 5/5 anonim válasza:
Az én degum a wc papír gurigákkal imád játszani,de azokkal éjjel-nappal.:D Plusz faágakat szeret rágcsálni.(:
2011. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!