Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A jungáliai törpe hörcsögöm...

András9604 kérdése:

A jungáliai törpe hörcsögöm ma reggel (2011. 08.31. ) elszökött hét órakor hogyan csalogassam elő?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!!!!

Raktam ki a szobaközepére sajtot magokat hörcsög kaját sőt még szalámit is de nem jön elő! egy elég méretes szobáról lenne szó :(


2011. aug. 31. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__2160605-s..

Tőle kérdezd meg, neki már többször szökött meg hörcsöge :D

2011. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

itt vagyok! :D

Reggel amikor felébredtem nem volt sehol, átnéztem mindent, de sehol nem találtam. KISZÖKÖTT.Kiraktam a kisházát a földre, hátha visszajön, magokat rejtettem el a szobámba, de suliba kellet indulni. Az egész napot végig sírtam, az órákon nem tudtam figyelni.

Délután az első dolgom az volt, hogy megnézzem a házikót, de nem volt benne semmi. Ígyhát nem volt más választásom csapdákat állítottam neki. Az egyik csapda egy műanyag virágcserép volt, egy fél dióval kitámasztva, a másik egy lapon szépen elterített homok közepébe szórva magokkal(így látom merre ment). De nem volt semmi, ott ültem az ágyamon, hátha előbukkan, de ekkor már fél 9 volt így menni kellett vacsizni.

Vacsi után felmentem és megnéztem a csapdát, de ekkor se volt semmi. Elindultam hát WC-re, fél perc múlva hallom, hogy a 8 éves hugom azt síkitozza, hogy ,, ÁÁÁÁ Mozog a cserép, Szabiii, mászkál a cserép" Rohantam oda és valóban, a cserép körbe-körbe futkározott a szobámban. Szóltam anyáéknak, hogy jöjjenek gyorsan. Anya ás apa futottak fel a lépcsőn, együtt emeltük le a cserepet és csodálták, hogy milyen kicsike. Mivel az ennivalóval sikerült elfogni HAMI lett a neve és ez nagyon illett rá. Itt a teljes történet: [link]

2011. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is szökött el törpehörcsög elég sokszor. Én ugy fogtam meg, hogy egy kisebb virágcserepet feltámasztottam gyufával, alá tettem magot, diót, gyümlcsöt. De készülj fel, nappal alszik, éjjel fog kijönni. Nekem is reggelre kapta el.

Amugy dzsungária törpehörcsög a neve

2011. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!Remélem beválik :)
2011. aug. 31. 11:31
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
de azt is csinálhatod hogy egy zacskóra raksz magokat és ha éhes előjön rámegy a zacskóra, ezzel zörög, meghallod, elkapod! :) hogy szökött ki? :)
2011. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Háát ketrece van és ez a hörcsög elég picike és valami pici helyet talált ahol kitudott bújni! tudjátok az a legszomorúbb az egészben hogy a szobába mogyoószínű parketta van és a hörcsög is mogyorószínŰ! :(
2011. aug. 31. 11:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahová beszorulhatott!!Keresd öt MINDENHOL.Szekrény alatt ágy alatt bárhol.Az enyém is szökött el és én is raktam ki kaját de nem jött elő mert beszorult az ágy mögé.....végül nagy nehezen kiszedtem de nem volt egyszerű.KERESD ÖT MINDENHOL!!!
2011. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2011. aug. 31. 13:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem van egy olyan módszerem amivel 100%,hogy elkapod.Vegyél elő egy vödröt,töltsd meg alommal jó vastagon aztán csinálj könyvekből egy lépcsőt a vödör szájáig,tegyél egy vonalzót úgy az utolsó könyvre,hogy az a vödör fölé nyúljon és a vödör felöli oldalon tegyél a vonlazóra répát,salátát,tápot stb.

Sok sikert!

2011. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na meglett?
2011. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!