Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért van az, hogy a nyulam...

Miért van az, hogy a nyulam nem eszi meg a zöldséget, a virslit, kolbászt és főttkrumplit pedig egyből befalja?

Figyelt kérdés
Eleinte imádta a káposztát de 2 hét után megunta, vagy megutálta nem tudom...sárgarépát sem evett, semmilyen zöldséget. Adtam neki kolbászt, az nagyon ízlett neki.
2011. szept. 1. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Vérnyúl. Van ilyen, gyalog galoppban is ilyen volt. Vigyázz vele.
2011. szept. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azért nem eszi mert lehet ,hogy nem elég változatosan állitod össze az étrendet,tápot meg szénát mindennap kapjon,zöldséget elég egy héten 1x.

ezt a kolbászt meg felejtsd el!

2011. szept. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vicces :D de nem hiszem hogy jó az emésztésének.. az én malackám múltkor megette a főtt tojást, aztán ízlett neki a tejszínhab is :)) de ezek nem nekik való kaják. főleg nem a hús :D
2011. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nyuszi nagyon rövid időn belül meghal az állati eredetű tápláléktól...


Szegény nyuszid, ilyen idióta gazdája van :S

2011. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
azonnal ajándékozd el azt a szegény nyulat.te ennyire nem lehetsz hülye vagy talán mégis.a krumplitól megdöglik,a virsli az fűszeres és a kolbász is
2011. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Enting ***** válasza:
hát igen. fogj pár könyvet, és tanulj a nyúltartásról. A nyulak nagyon kényes állatok, egyáltalán nem kezdő állattartóknak valók. Az emésztésük különösen bonyolult és kényes. Ha nem szeretnél ennyire belemerülni, tényleg inkább ajándékozd el, mert amit most csinálsz, az állatkínzás akkor is, ha nem rosszindulatból követed el, hanem tudatlanságból. Szegény nyuszi. Egyáltalán hogy a ***be jutott eszedbe virslivel kínálni? Adj neki szénát, meg rendes nyúltápot, és háromféle zöldséget legalább, hogy tudjon választani (nekik is ízlésük van), és néha egy kis darab gyümölcsöt (alacsonyabb cukortartalmút), és mindig legyen friss vize.
2011. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ti komolyan elhiszitek ezt? simán kamu!

múltkor én is odadugtam a nyuszi orra alá a rántott húst (nem engedtem volna, hogy egyen belőle, csak kíváncsi voltam, mit szól hozzá), megszagolta, és elfordult.

szerintem még ha elé tennék, se enné meg, ahhoz nagyon éheztetni kellene

2011. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!