Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szuletett negy tengerimalacom,...

Szuletett negy tengerimalacom, es az egyik kicsinek 1 szeme van a masik szeme helyet egy csik van de nincs szem igy fek tud noni arra gondoltam megtartom?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha egyéb szervi baja nincs, megmaradhat...
2011. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
persze attól megmarad...a szeme miatt lehetetlen hogy meghaljon...sok szerencsét!! :)
2011. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszike remelem nincs nagyon edes es epp azert mert serult kulonleges remelem megmarad koszi a valaszod!!!!! :)
2011. szept. 6. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk egyszer volt egy ilyen tengerimalacunk, kicsit ferdén nézett de semmi baja nem volt 3 évet megélt.
2011. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem még csak a hörcsögöm volt félszemű de semmi baja nem volt.Ha nincs más baja akkor persze hogy teljes élete lehet :)
2011. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem regen volt egy horcsogom, aki 3 labu volt, nagyon szerettem es nagyon jol megtanult egy elni :)

a te malackaddal sem lesz problema, foleg, hogy az egyik szemevel lat :)

(bocsi, hogy nincs ekezet, telefonrol irok)

2011. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az efféle születési rendellenesség a belterjes tenyésztés/szaporítás eredménye. Valameddig elélhet, de feltehetőleg később egyéb betegségek is kijönnek rajta.
2011. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, arra gondoltál?
2011. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!