Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap megmentettem egy...

Tegnap megmentettem egy csincsillát és egész este "ugatott" Nem tudom már szóval leírni. Egész este alig aludtam valamit.Mit lehetne csinálni hogy ne csinálja ezt a hülye hangot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Megvárni még megszokja a helyét, esetleg egy társ....

Hogy menteted meg?

2011. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja vagy esetleg segít még ha nem a szobában lakik....
2011. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm megy ki Angliába ma, és tegnap beszélgettem vele,Mondom és az állatokkal mi lesz?

Erre ő hát a malacokat már lepasszoltuk,a csincsillával nem tom mi lesz...

Mondom az szép :(

Megsajnáltam szegényt mondom ide jöhet, úgyis van annyi állatom mint a szemét...Mondom már egy csincsilla nem oszt nem szoroz.

Párt nem akarok neki venni :S

2011. szept. 27. 10:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég hangosak főleg éjszaka mondjuk az ennyim csak ugrál meg rázza a rácsot, ezért tartom az ebédlőben.....
2011. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akitől elhoztam ropival meg epres müzlivel etette,meg csincsilla táppal,és egy seprű nyél volt bent amit rágcsált.

Szereztem neki körtefa ágakat,azt olvastam az jó.

2011. szept. 27. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Most erre azt tudom mondani, hogy nekem a szobámba van 1 tengerimalac család. Na ha megmozdulok ujiznak de 2 hónap alatt megszoktam így már nem kelek fel rá. :) Meglehet szokni idő kérdése. :) Különben ha annyira fáradt lennél tudnál aludni. :D



Ha a f*szod ki van vele akkor vidd olyan helyre ahol se hideg se meleg nincs, hogy ne fázzon meg. Nagyon vigyázni kell a csincsillákra. :) Megszokja majd a helyet egy idő után. :) TÜRELEM!

2011. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Csincsilla hobbi tenyésztő vagyok, ha segítségre van szükséged írj nyugodtan.

2011. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hogy érted hogy megmentetted? Az ugatása az figyelemfelhívás jele!
2020. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mint az előbb mondtam, ez egy figyelemfelkeltés jel és nem nagyon hagyja abba! Ne menj oda hozzá (tudom hogy rossz érzés lesz de akkor egy idő után abbahagyja)
2020. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!