Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? Szült a táncoló...

Mit csináljak? Szült a táncolóegér.

Figyelt kérdés
Volt egymás mellett egy fiú és egy lány, de mikor szült a lány a fiú újra teherbe akarta ejteni. És nem akarom, hogy újra terhes legyen. Van még külön két fiú, de ha berakom hozzájuk, akkor verekszenek. Vagy van még külön három lány, ha oda rakom az anyukát a gyerekekkel, akkor nem lesz semmi bajuk (például nem eszik e meg a gyerekeket)? Ez esetben viszont külön kell rakni a fiút és egyedül lesz. Nem baj?
2011. szept. 11. 11:44
 1/8 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

hát szerintem a különrakás a legjobb, de utána se tudod hova rakni, mert ha visszarakod akkor újra szülni fog a lány...

am szerintem túl sok táncolóegered van :D

2011. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!feldobtad a napom:""""""""""""D
2011. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem rakd a fiút egyelőre egy ötliteres befőttesüvegebe, egy kis forgáccsal, kajával, vízzel, nem lesz semmi baja tőle.

Több állatkereskedésben is fel szokták vásárolni a szaporulatot, igaz nem adnak érte sokat, de nem lesznek már otthon.

2011. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Külön tudnám rakni (most is külön van), csak az a baj, hogy három itató van és egy ásványvizes kupakból iszik. De nem akarom így hagyni. Vagy elviszem állatkereskedésbe, vagy ha átrakom az anyukát a lányokhoz lesz elég hely és itató (egy ideig).
2011. szept. 11. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Az anyukát és a piciket ne pakolászd sehová, mert akár a saját anyjuk is megölheti őket, ha zavarod. Abból a terráriumból, amiben a fiúk vannak, ráccsal válassz le egy kis részt, így összeszoknak. Az, hogy kupakból iszik, egyáltalán nem baj. Csak gyakrabban kell cserélni.
2011. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megpróbálok intézkedni.
2011. szept. 11. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen tartottam táncoló egereket, és egyszer születtek kisegerek. 5 született összesen, ebből 3 elpusztult, de úgy, hogy az egyiket gyakorlatilag a saját anyjuk ette meg. :( A 2 életképes picurkát viszont nem bántotta, és az "apuka" sem. Bár amikor nagyobbak lettek, a fiú bepróbálkozott náluk is.
2011. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is azért raktam külön, mert már megettek többet régen. De nálam sokszor lett az apukától gyerek.
2011. szept. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!