Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Japán táncolóegér vagy Mongol...

Japán táncolóegér vagy Mongol futóegér?

Figyelt kérdés
Melyiknek jobb a természete, melyik kötődik jobban az emberhez és melyiket "könnyebb" tartani?
2011. júl. 10. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Japán Táncolóegér!Nekem volt nem is1,és mindig meg nevettettek:D De ha lehet 2-t vegyél,mert egyedül nemszeretnek lenni...Volt bent nekik kerék meg libikóka.Imádták a libikókát:')Hidd el,ha van japán táncoló egered sose fogsz unatkozni!Ja és nekem mindig felálltak 2 lábra és elkezdtek "tááncolni"=,)
2011. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De édi :D És a japán táncoló egerek barátságosak?Úgy értem lehet simizni őket?:) Vagy félősek?
2011. júl. 10. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon barátságosak.Nekem mindig a vállamba volt mind a 2 és úgy ettem velük meg minen:D.Egésznap rajtam lógtak:)
2011. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább mongi. A táncolóegér tulajdonképpen egy "defektes" házi egér (bocs a táncoló gazdiktól, de így van :/ ). Egyébként talán az egér tartása könnyebb, de ha már egér, akkor inkább normál házi egér! Rengeteg gyönyörű színben kapható, kedves, és nincsenek egyensúly-zavarai (pl. nem fullad bele az 1 cm mély vízbe).
2011. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rossz az egyensúlyérzéke sajnos :/ Ez tény.
2011. júl. 11. 11:34
 6/8 anonim válasza:
spanyol salsazo egér :DDDDDD az a legjobb
2011. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mongol futóegér:) Az enyéim, ha beteszem a kezemet, megrohamoznak, felszaladnak a karomon a vállamba, belebújnak a hajamba, majd le a földre, futnak két kört, fel a lábamon, és ott mászkálnak rajta. Nyaralásnál sincs gond, 1-2 hétig elvannak magukban, csak kell sok kaja és víz. Kettő legyen minimum, és azonos neműek. Nagyobb hely kell nekik, mint egy táncinak, de jobban kötődnek az emberhez. Mindkét faj barátságos. Nekem az a bajom a táncolókkal, hogy akárki akármit mond, kínzás a tenyésztésük. Olyan, mintha direkt vak és süket gyerekeket akarnának szülni az emberek...
2011. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
...:/ Lehet tényleg az. Bár nagyon aranyosak a japán táncolóegerek az biztos. :) Viszont, maradok a Mongol futóegérnél.:) Köszönöm a válaszokat, írhattok még.:)
2011. júl. 11. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!