Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora helyen tartjátok a...

Mekkora helyen tartjátok a tengerimalacotokat?

Figyelt kérdés
Hányszor hányas ketrec/akvárium?
2009. ápr. 22. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyémek akváriumban vannak, kettő malacka 60*40 centisben, másik két malacka pedig 70*40 centiben. De nekem nagy dagadt lusta malacaim vannak :) elég nekik ez a hely. Ha kiveszem őket, akkor is csak elfekszenek.

Pár éve volt egy malacom, ő tök sokat futkosott, mindig ki is engedtem. Szegény meghalt öregségében :(

2009. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


én 100x50x40cm-es ketrecben tartom őket. 2hím(1ketrec), és 2nőstény+ 1 apróság(nőstény). és a lányokkal van a degum is, mert imádja az egyik malacot,és jaj nekem ha szétválasztom őket. :)(2.ketrec)

Azonban amint engedi a jó idő nagy kifutóban töltik a napos órákat a kertben. (éjszakára bennt alszanak, és mindig ott vagyok velük, nem csak a macskák,de nyári záporok miatt is.)

Télen nem szeretnek kijönni,és én sem szeretem, mert hideg a padló. Így olyankor csak akkor van futtatás ha takarítom őket...:(


Caelestis

2009. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy 60x40 cm-esben lakik Pehely, a szürke fehér színű malackám:)
2010. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vayok, időközben lett egy új tengerimalacom, Csibi, egy tricolor színű gyönyörűség:)

Így már ketten laknak egy 100x55-ös ketrecben:)

Nagyon boldogok

2010. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!