Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek adhatnám a nyuszim?

Kinek adhatnám a nyuszim?

Figyelt kérdés

anyám nem engedi, hogy nálam legyen tovább... sajnos nem lehet vele egyezkedni.

tudnátok segíteni, hogy ki fogadná szívesen örökbe? van szalmája, szénája, eledele, 50x100-as ketrece, itatója wc-je. természetesen mindezt vele együtt odaadnám.


2011. szept. 14. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kitalálom, megunt Húsvéti nyúl?
2011. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem dehogyis... az öcsém állandóan veszi magának 10ezrekért a fülhallgatókat, hogy játszon a számítógépen :) és hát ugye a nyuszi szeret rágcsálni, és ha nem figyelek rá egy pillanatra máris elrágta. az öcsém most idegbeteg miatta, anyám meg persze az öcsém seggét nyalja kerekre mert ő a kisebb.
2011. szept. 14. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld picit elhúzni a témát. Míg lenyugszik az öcséd, meg anyud is.

Egyébként pedig adj fel hirdetést, hogy ingyen elvihető nyúl, vagy ilyesmi.

De szerintem, ha egy kicsit lecsillapodnak, maradhat. Mondjuk attól is függ, hogy mióta van nálatok. Öregebb nyuszit amúgy sem "illik" már odaadni. Az neki sem jó.

2011. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 éve van nálam, pici volt amikor magamhoz vettem, olyan2-3 hónapos lehetett. várok egy hetet, hogyha minden nap ez lesz a téma, hogy "már megint te meg a hülye nyulad" akkor mennie kell, pedig nagyon nem szeretném :(
2011. szept. 14. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Állj ki magadért.

Az a te nyulad, és ha nem akarsz mindig a második lenni, akinek az öccse modja meg mit csináljon, közöld, hogy ragaszkodsz a nyúlhoz, lássák hogy ezúttal komoly.

Azt is mondd meg, ha elveszik a nyuladat, te magad fogod szabóollóval felvagdosni az öcséd összes kábelét, drótját.

Először botrány lesz, de ha nem vállalod, mindig szívni fogsz, nem csak a nyulad ügyében, mindenben.

soxerencsét.

2011. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj? Öcséd diktál, neked? Én öcsém ilyet szólna, kapna két nyakast az biztos :) Állj a sarkadra!
2011. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
...
2011. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!