Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi pisi milyen betegségete...

Nyuszi pisi milyen betegségetek rejt, hordoz?

Figyelt kérdés
A barátnőm kislányát, szembe pisilte a nyuszi, gyorsan kimosták a szemét, és a szájját is kiöblítették, lehet valami baj? Segítsetek kérlek!!!
2009. ápr. 23. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem komoly baja nem lehet. Ha jól kimostátok, akkor semmi baj :). Én úgy gondolom, hogy a szem, mikor valami nem odaillő belekerül, védekezik, könnyezik. Legfeljebb begyullad a szeme, az meg nem vészes :D.

Amúgy a nyuszi fiatal és egészséges?

2009. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt hiszem hogy igen! Csak azt nem tudom hogy a gyerek nyuszi,vagy az anya nyuszi volt! De feltételezem, hogy a gyerek, mert a kislány is most 5 éves, tehát nem hiszem hogy a nagy nyuszit emelgette!

Köszönöm a válaszod!!!!

2009. ápr. 23. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vigyétek el orvoshoz, a nyúlvizelet borzasztó sok baktériumot tartalmaz. Igaz, azt állítják, hogy a nyúl az egyik legtisztább háziállat, de nem árt vigyázni. A pisi-akármilyen állaté- fertőző, és az még ijesztőbb, hogy avlószínűleg azért tisztálkodik olyan sokat a nyuszi, mert el akarja kerülni, hogy az a fertőzés megtámadja a bőrét, szervezetét, stb.. Amúgy mi lett azóta? Javult?
2009. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!