Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rá tudom szoktatni a törpehörc...

Rá tudom szoktatni a törpehörcsögeimet, hogy éjszaka aludjanak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 16:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogy hogy lettek hörcsögjeid?? Nem tájékozódtál előtte? nem olvastál után a hörcsögöknek??Csak vettél hörcsögöt és kész?? Na az ilyen embereknek nem való semmi állat..Csak akkor tarts állatot,ha tudod,hogy miképpen élnek,mi esznek,mi kell ahhoz,hogy a természetes élőhelyüket úgy ahogy tud pótolni..Ha ezek nem mennek akkor ne legyen..
2011. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jól vagy, ember?? Szerinted egy éjszakai állat, majd a kedvedért, inkább nappal szöszmötöl? Te sem nappal alszol gondolom...
2011. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tájékozdtam, és még csak holnap lesznek meg.Csak kérdeztem.
2011. szept. 17. 19:33
 14/19 anonim ***** válasza:
Jó..,akkor hagyd majd őket had éljék az éjszakai életet:))
2011. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nem tudod ez olyan mintha téged akarnának arra szoktani hogy ne ilyedj meg semmitől .

megtudnád tenni? nemhiszem

2011. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha nappal cseszteted őket akkor is fenn lesznek éljel! erröl nem tudnak leszokni!
2011. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A fény és a hangok hatására alszanak nappal, akkor aktívak a természetes ellenségeik. Éjjel nem olyan veszélyes nekik az élet (bár sok ragadozó rájött erre, és ezért éjszaka vadászik). Megfordíthatod az életritmusukat, mint pl. az állatkertben az éjjeli állatok házában, ott nappal van sötét és éjszaka világítanak nekik, hogy a látogatók nappal az aktív állatokat lássák, ne alvó gombócokat. Házilag sehogy.

Egyébként az én hörcsögöm éjjel és akkor aktív, amior kaját kap. Minden nap majdnem azonosan telik, reggel fent van, amikor kelünk, kap almát, gyümölcsöt. Este, mikor hazaérünk, megint fent van pár órát, mert akkor foglalkozunk vele, kap magokat. És éjjel éli világát, garázdálkodik, amikor alszunk :-) Hálószobába nem ajánlott...

2012. febr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 intrepid ***** válasza:
Burkolók lerakják a szőnyegpadlót a szobában, végeztek, mikor meglátják, hogy a szoba közepén van egy dudor. Egyikük gumikalapáccsal elsimítja. Alig végez, mikor jön a megrendelő hölgy: elnézést, nem látták a hörcsögömet?
2012. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És ez most egy vicc volt, vagy mi a szösz? Te találtad ki?
2012. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!