Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem engedem meg a...

Gáz, hogy nem engedem meg a vendégeknek, hogy a hálószobában, a franciaágyunkban aludjanak?

Figyelt kérdés

...hanem helyette a nappaliban a kanapén és egy kempingágyon ágyazok nekik? Nekem elképzelhetetlen, hogy valaki befeküdjön a hálószobámba, az ágyamba, kíváncsi vagyok, más hogy van ezzel?

Egyrészt nem valami tiszta emberek, még ha rokonok is. De én egyébként is gusztustalannak tartom idegent az ágyamba fektetni.


2011. aug. 19. 12:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
39%

Én beengedném, kivéve ha fennáll az,ami nálad, hogy nem tiszták.

Engem nem zavar, ha egy tiszta ember alszik az ágyamban.

2011. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
És nem zavar, hogy még ha tiszta is, beleizzad a matracba, összenyálazza a párnát? Tudom, hogy hülyén hangzik, de komolyan kérdezem.
2011. aug. 19. 12:36
 3/40 anonim ***** válasza:

Aludtál már szállodában? Ott is idegenek aludtak előtted benne.

amúgy én sem szívesen engedném át az ágyam

2011. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Én is a szállodára gondolok, hogy ott is másokkal osztozol, de az valahogy mégsem ugyanaz, mint a privát hálószobád és a "hitvesi ágyad". A szállodával úgy vagyok, hogy az vele jár, ott engem sem zavar.
2011. aug. 19. 12:39
 5/40 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom húzol tiszta ágyneműt...

De egyébként ott ágyazol nekik, ahol jól esik.

2011. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%

Annyira nincs meleg, hogy odaizzadjon és nem gyerek, hogy nyálazzon.

Gyereknek én sem engedném meg, mert mi van belepisil vagy összenyálazza, de felnőttnek nagyon szívesen.

2011. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem használsz lepedőt, ágyneműt, ráadásul nem fürdik a vendég, akkor értem.


Nálam voltak egyszer a barátaim. Mindenkinek húztam tiszta ágyneműt, egyik az én ágyamban aludt, én meg a ház egy ramatyabb helyén addig. Aztán mikor elmentek, kimostam az ágyneműket. Ja és lefekvés előtt használhatták a fürdőszobát is. :-))


Mondjuk annak pl nem örültem volna, ha egy párocska fekszik az ágyamba és mindent összeken... De párocskák hiányában ez kizárt volt.

2011. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
most nem azért, de ha az ágyatokban ágyaznál a vendégeknek, akkor ti hol aludnátok?
2011. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Testvérem, barátnőm nálam is aludhat az ágyban. Akit én magam is bármikor összepuszilgatnék, az forgolódhat az ágyamban, csak idegenebbek nem.

És a felnőtt is nyálazik, ha alszik. Izzadnak is sokan, ha meleg van, ha hideg. A vendégeim kifejezetten izzadósak, és az egyik gyerek.

2011. aug. 19. 12:42
 10/40 A kérdező kommentje:
12:41: Ott, ahol ők fognak, a kanapén és a kempingágyon a nappaliban.
2011. aug. 19. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!