Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vemhes lehet a a cocim?

Vemhes lehet a a cocim?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem 2 tengerimalacot. 2 már van, de azok idősebbek, és 2 éve nem ellet. Ma takarítottam őket, és a fiatal pár lányánál észrevettem, hogy elég nagyok a cicik+a hasa is nagyobb+súlyban is több, mint a fiú. Sajnos az idősebb anyánál sem vettem észre anno, csak amikor megellett. De most aggódok, mert csak 10 hetesek (állítólag 6 hetes volt, amikor elhoztam).
2011. szept. 17. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján vemhes.
2011. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a f*sznak tartod a lányt fiúval együtt, ha még túl fiatal az elléshez. Valószínűleg vemhes, úgyhogy kezdhetsz imádkozni, hogy ne legyen baj. És írd le százszor, hogy "Legközelebb előbb gondolkodom, aztán informálódok megbízható helyekről, aztán megint gondolkodom, és csak utána veszek magamhoz állatot."
2011. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van teljesen!!
2011. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de 3 hete hoztam el őket. És ahogy kinéz NEM 3 hetes hasas. Szóval nem kell engem basztatni, hanem az állatkereskedőt. Ami itt van 4 éve, fél évig külön tartottam őket, mert tudom, hogy nem ellhet 5 hónapos kora előtt.
2011. szept. 18. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor a f*sznak veszel állatkereskedésből állatot, a nőstényeket szinte mind vemhesen adják, mert nem különítik el őket nemek szerint...
2011. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
TÉVES! Nem mindegyik állatkereskedésben választják szét őket. De ahol én vettem ott külön vannak a fiúk és a lányok!:)
2011. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!