Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnám rávenni a nyuszim,...

Hogy tudnám rávenni a nyuszim, hogy tűrje a felemelést?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves törpenyuszim,aki 1 hónapja került hozzám.Az előző gazdájának sem engedte,hogy felemelje,ölbe vegye.Teljesen szelíd,oda jön hozzád,hogy simizd,körbe-körbe szaladgál körülötted,stb,de egyszerűen nem tudom,hogy hogyan vegyem rá,hogy engedje,hogy felemeljem..?

Ötletek?


2011. szept. 20. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért muszáj annyira felemelni?

Egyébként egy idő után, ha teljesen meg fog bízni benned, biztos megengedi majd.

2011. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem "muszáj" felemelni,csak azért rossz,hogy nyuszinyelven "udvarol",jön,hogy simogassam stb. stb. és hogyha pl. kint volt a ketrecéből és vissza akarom vinni akkor csak múgy tudom ha "betessékelem" vagy a füle mögötti bőrt fogom meg..

Az előző gazdáját imádta,és neki sem engedte..:/

2011. szept. 20. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyuszit úgy kell megemelni,hogy a füle mögötti bőrt fogod meg és megemeled.Nem értem így hogy mi a gondod,részletezd légyszi.
2011. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és lehet, hogy hülyén fog hangzani, de próbáld meg a behívást megtanítani neki :D A nyuszik is pont ugyan olyan okosak, mint a kutyák, elolvashatod interneten, hogy hogy kell megtanítani, és irány az eledeles, borsószirmot, vagy amit szeret, szerezz be, és gyakoroljál vele :) Egyik ismerősömnek miután megkapta a nyuszit, 3 héttel már behívhatóvá vált:)
2011. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!