Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám rávenni apámat...

Hogyan tudnám rávenni apámat hogy megengedje hogy legyen két tengerimalacom?

Figyelt kérdés
én fizetném meg minden, anyám megengedte. Ja és a városi lakásunkban volt degunk is hörcsögünk is és tengerimalacunk is. Most viszont apu azzal jön hogy a teknősökkel se foglalkozok. Pedig foglalkozuk velük, már amennyit kell. Tippek?
2011. máj. 1. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:
ja bocsi kihagytam. 13/F
2011. máj. 1. 18:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sejtem az okát....a szövegből lejön a stílusod,talán rossz hangnemben beszélsz velük!
2011. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem. Főleg nem anyuval.. amúgy utáljuk aput mindannyian. de most nem ez a téma..
2011. máj. 1. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Utáljátok? És még vele éltek?

Na jó bocs tom h nem ez a téma... Szentem próbáld észérvekkel. Azt montad már volt. Akk biztos azzal is foglalkoztál. A teknősökkel nem tom mit kell am foglalkozni. Esetleg kérd meg anyud hogy ő is próbálja meggyőzni.

Rem sikerül!:))

2011. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát mondtam anyunak hogy kérjen tőle feltételeket vagy valami.. nemtudom mi lesz belőle. de remélem összejön:) és köszi:)
2011. máj. 1. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyi, ezt apád ismerete nélkül nem tudjuk megmondani. Kérdezd anyádat, vagy mondjuk apádat magát, hátha válaszol. Abszolút személyiségfüggő, hogy az ilyet hogy kell kezelni, vadidegenek nem sokat tudnak tenni érted. Ha másnál egy másik szülővel be is jött valami, nálad egyáltalán nem biztos, hogy fog.

Például ismerősöm úgy vitt haza egeret, hogy két napig rejtegette, aztán rányitott az anyjára vécézés közben, és megmutatta, hogy mije van, anyuka röhögött és megengedte, pedig azelőtt tiltotta. Na most ez asszem kevés szülőnél jönne be, ugyanígy állj hozzá az összes többi tanácshoz.

2011. máj. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!