Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnám rávenni a szüleimet?

Hogy tudnám rávenni a szüleimet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy csincsillát de nem engedik meg!Régebben volt 2 csincsillám! Az egyiket tudtom nélkül vemhesen vettem meg ezért meghalt és annyira összeszoktak, hogy a másik nőstény abba halt bele, hogy a másik csincsi meghalt! ( Az állatorvos szerint! ) Nagyon elvoltam keseredve de ennek már 2 éve! Szeretnék egy csincsit! Nem a megvételről van szó mert, én venném meg, és nem anyuék! Pénzem is lenne neki kajára meg minden másra! ( Bár megmaradt a másik kettőnek a nagy ketrece meg minden játéka!
2010. máj. 22. 15:20
 1/6 anonim válasza:
49%
Hát... Szerintem mondd meg neki, hogy te gondoznád, takarítanád, stb. Bár a te 'pénzed' is véges, előbb utóbb kell kérned anyukádéktól pénzt alomra, kajára... De én csak azt tudom tanácsolni, hogy ígérd meg neki, hogy felelősségteljesen gondozod és hátha megengedi. Jah és ne csak ígérd meg, hanem majd tegyél is érte!
2010. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig mindegyik állatomat felelősségteljesen gondoztam! Megvenném a csincsit maradna 15ezer Ft-om!Sőt nyári munkára is megyek!=) Tudom az is előbb utóbb elfog fogyni de én nem magamra költöm! Eddig ahányszor volt állatkám mindig rájuk költöttem!Ha ruhára volt szükségem megmondtam anyuéknak meg a mamáéknak, hogy na nekem ez a ruha tetszik nem kell pénz azt a ruhát vegyék meg! olcsóbban kijöttek mindig!:) Ja és nem olyan vagyok, hogy húúú mennyi pénzem van és akkor szórom! Hanem takarékoskodom, beosztom!:)
2010. máj. 22. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
nálam a sok lécci szokott beválni...
2010. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nálunk nem hinném anyu szigorúbb!De megpróbálom!=)
2010. máj. 22. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Te csak a flk. jelet ismered? xD dE , A kérdésre válszolva Kéregesd addi ameddig meg nem engedik!! xD
2010. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

KACKACKAC de vicces! aztaaa most angyot mondtál úúú szánalmas csitri :/


Többieknek köszi a választ!:)

2010. jún. 24. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!