Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki csinált már tengerimala...

Valaki csinált már tengerimalac ketrecet? Hogyan? Szerintetek igy jó ahogy megszeretném csinálni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy fából megcsinálom az alapját direkt nem ugy hogy sötét legyen az egész csak a léceket és hálót rakok köré(zöld műanyag féle).Szerintetek kirágja magát?Érdemes lenne? Pénzem nincs rá hogy vegyek ketrecet deszka meg fa pedig van itthon meg háló is.
2011. szept. 21. 20:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Van egy aqváriumom de szerintem kicsi lenne kettőjüknek.
2011. szept. 21. 20:57
 2/17 A kérdező kommentje:
normális válaszokat várok.
2011. szept. 21. 21:03
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
kirágná magát könnyen. a rágcsálók még nehezen de a fémet is elrághatják(bár azt sose szokták csak mondom hogy tudnák). az akvárium szerintem jó ha a 2 'dög'(így hívom az állatokat:) 10-10 centi és az akvárium 15-20 centi akkor nem jó de ha kisebbek a 'dög' ök mint az akvárium akkor jó
2011. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
bocsi csak először félre olvastam és viccből írtam
2011. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kirágja, mert rágni akar.

Nekünk előbb egy műanyaghálós ketrec volt, de szétrágták, aztán, amikor már csak egy tengerimalac maradt, a konyhában tartottuk, egy olyan ládában amiben a tejet is árulják, de ez lyukacsos volt. nem tudom mi a rendes neve. Ezt félig lefedtük fával, és ezen kapta meg mindig a kaját. A szélét meg egy 20 centis magasítóval lezártuk. Olyan aranyos volt, hogy sohasem szökött meg onnan, hanem csak fel-le ugrált :) és mindig ui-zott a kajáért (zöldségpucolás, stb)


Azért kell neki idő, hogy kirágja magát, ha van kedved csinálj neki nyugodtan fából, csak legyen benne anyag. Aztán kiderül, hogy mi a heppje. Egy kicsit a miénk is alakított rajta, de annyit azért kell is :)

2011. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ha nagyot csinálok neki csak ugy hogy nincsenek rajta nyilások az nembaj?Hány centi magas legyen szerintetek?
2011. szept. 21. 21:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Én csináltam már kazánlemezből nekik olyan ketrecet hogy a T-Rex malacok nem bírták széttépni.. bele is ment a6-7 tonna ipari acél!..
2011. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi egy 86×82 cm-es cocalakot csináltunk 2 kis malackának. Az alja furnér lemezből van, alulról ráerősítve. Az oldalai pedig két régi heverőjének az oldallapjai. Kivűlről öntapadós fólia borítja. Az elején a közepét úgy csináltuk meg, hogy a közepén van egy kb. 50 cm-es vastag üveglap. Szeretjük nézni őket, no meg ők is szeretnek kifelé leselkedni. A magassága 36 cm, de van emelet is nekik. Légy kreatív. Nem rágják, és ki sem szöknek, pedig lenne rá lehetőségük. Jól érzik magukat benne. Szerintem jobb, mint egy ketrec akármekkora is legyen. A nappalink lakói lettek. Nagy kergetőzéseket leszoktak vágni benne, mert hely az van bőven.
2011. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Rágcsálónak fából házat építeni borzasztó nagy ostobaságra vall.
2011. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Járja át a levegő, ne fülledjen be. Magassága kb 25 cm bőven elég, kb 1 m2 territóriummal mindenki meg lesz, lehet kreatívkodni is, a berendezéssel, csak győzzed forgáccsal is :)
2011. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!