Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki csinált már tengerimala...

Valaki csinált már tengerimalac ketrecet? Hogyan? Szerintetek igy jó ahogy megszeretném csinálni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy fából megcsinálom az alapját direkt nem ugy hogy sötét legyen az egész csak a léceket és hálót rakok köré(zöld műanyag féle).Szerintetek kirágja magát?Érdemes lenne? Pénzem nincs rá hogy vegyek ketrecet deszka meg fa pedig van itthon meg háló is.
2011. szept. 21. 20:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
valószínű nemis fogok csinálni mert megoldottam,de azért köszi a válaszokat lehet fogok készíteni.
2011. szept. 21. 21:43
 12/17 A kérdező kommentje:
:))
2011. szept. 21. 21:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló, ki azt írtad, hogy ostoba, aki rágcsálónak fából készít lakhelyet: Szeretnélek megkérni, hogy olvass utána a dolgoknak egy kicsit, mielőtt nyilatkozol olyan témában, amihez látszólag fikarcnyit sem értesz. Pláne nincs jogod senkit sem ostobának nevezni. Gyere el hozzánk, szívesen megmutatom a malac-lakot, amit saját kezűleg készítettünk FÁBÓL. Csak, hogy legyen mit rágniuk szegény malacoknak...
2011. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért gondoltam énis hogy fából.Igy nem is lett volna muszáj fáj berakni vagy ilyesmi hogy rágja jó lett volna neki ez.De ha lesznek kis malacok tuti csinálok nekik.:) Köszönöm utolsó hogy megvédtél.:P
2011. szept. 21. 21:59
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudod ezt bírom itt, hogy név nélkül osszák sokan az észt.


Azt még elfelejtettem írni, hogy a cocalak belsejébe vágtunk linóleumot, az átázás véget. No meg ezt így könnyű tisztán tartani. Forgács.., hát igen, az kell bele bőven...:D 10 liter körül rakok bele, plusz még ilyen olyan rongyocskákat, frottírt, ami beszívja a pisit. Ezt minden nap cserélem, szeretnek elnyúlni rajta.

2011. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
* végett
2011. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. szept. 21. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!