Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden törpenyúl ilyen sötét?

Minden törpenyúl ilyen sötét?

Figyelt kérdés

Tanítgatom,próbálom készhez szoktatni,de semmi...

Kezdem unni,hogy csak eszik és annyi!Arra való a csirke!


2011. szept. 22. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Megint egy felelőtlen ökör, aki megvette az állatot, aztán várja a csodát...
2011. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehetek ökör,de én annyi jót olvastam róla,azért vettem!
2011. szept. 22. 17:58
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Minden állat csak olyan sötét, mint a gazdája. Erről akkor is ennyit. Nem tudom, mit vártál. A nyulakat nem akrobatikus mutatványok betanítása miatt veszik. De még labdázni sem fog veled. A kézhezszoktatás meg semelyik állatnál nem úgy megy, hogy TE akarod, ezért ennek így kell lennie. Amíg ennyi türelemmel és megértéssel vagy felé, addig nem csodálom, hogy le sem sz.ar.
2011. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mielőtt utálnátok persze,hogy nem haragszok rá,

csak egy kicsit felbacott,hogy én mindég nyúzom,szeretgetem

ő meg le sem toj...:(

2011. szept. 22. 18:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje van nálad? Próbáltad már valami gyümölccsel lekenyerezni, amit csak a kezedből ehet meg? Hosszú ideig, tényleg sokáig, és türelmesen kell őt apránként valamivel magadhoz csábítani, amiről tudod, hogy szereti, legyen az kaja, játék.. és mindig csak annyit közeledj felé, amennyit ő enged. Ha hátrál, hátrálj te is. De ne add fel, hanem ismételgesd.. egy idő után rájön ám, hogy nem bántani akarod.
2011. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Platypus ***** válasza:

Nyulat is lehet akrobatikus mutatványokra tanítani. Van egy bunny hopping vagy mifene nevű sport ahol akadálypályán ugratják a betanított nyulakat,a youtube tele ilyen videókkal.

Szóval nem reménytelen.

Viszont nem árt tudni, hogy a kisnyulak életében van egy nagyon kritikus időszak, szopós korukban, azon belül is a szopás körüli egy-két órában. Azokat a szagokat, hangokat és egyéb dolgokat, amiket ebben az időben megismernek, egész életükben természetesnek fogják venni. Amit meg nem, ahhoz sosem lehet igazán hozzászoktatni őket. Ezért is nagyon fontos, hogy nyulat csak jó tenyésztőtől vásároljon az ember. Ha ez hibádzik, akkor rengeteg probléma lehet a nyúllal, például hogy egyáltalán nem kedvel téged.

2011. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:) Medvéket is meg lehet tanítani biciklizésre. Ettől függetlenül nem ez az általános.
2011. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A nyúl nem annyira háziasított mint egy kutya, de nála is beválik a klikker képzés. Próbáld ki, így elérheted, hogy hallgasson a nevére, átugorjon karikán stb., és ami a legfontosabb légy türelemmel.
2011. szept. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát te sem néztél utána a nyúltartásnak...

sötét a nyulad? O.o

mindenki magából indul ki...

2011. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szegény nyúl... ő nem egy kutya hogy tanítgatod! ő arra van hogy simogasd, szeresd, nem arra hogy tanítgasd!
2011. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!