Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet egy fél éves...

Mi baja lehet egy fél éves aranyhörcsögnek, ha Neogranormon krémet evett?

Figyelt kérdés
Amikor takarítom, mindig kiteszem az ágyra és visszateszem, ha kész a ketrece. Ott volt az ágyon egy nyitott krém, amiből ki volt nyomva egy kicsi. Azt vettem észre, hogy megevett belőle egy babszemnyit.
2009. ápr. 26. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
AZONNAL VIDD EL ORVOSHOZ!!!!!!!ÉS EGY ÁLLAT EGY ÉLŐLÉNY HA ILYEN FELELŐTLEN VAGY INKÁBB AJÁNDÉKOZD EL SZEGÉNYT!REMÉLEM TANULTÁL EBBŐL!!!!
2009. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon felelőtlen vagy, neked nem való állat!!!!

Azonnal vidd orvoshoz, remélem, megmarad, de tényleg add oda valakinek, aki figyel rá!

2009. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg felelőtlen vagy!!!Nekem is van egy hörcsögöm,de amikor takaritom,mindig egy tiszta akváriumba teszem addig!!!Egyrészt,mert elmászhat,másrészt nem szeretném ha valami baja lenne!!!
2009. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ezt vártam, nem vagyok felelőtlen, a nyitott kenőcsöt nem én hagytam ott. Már az is baj, ha hagyom mászkálni egy kicsit? Legközelebb nem itt kérdezem, mit tegyek.
2009. ápr. 26. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell pattogni, inkább gondolkozz el! Mindegy, ki hagyta ott a krémet, máskor nézz széjjel, mielőtt az ágyra teszed. És egyébkét onnan le is eshet könnyen!
2009. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ilyen felelőtlen? Az ágyra, könyörgöm, én akkor szoktam tenni ha játszom vele de akkor is nagyon figyelek és nem engedem a szélére. Szegény kis állat!
2009. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg legalább rendes helyre tedd én pl ha takarítom akkor mindig odaadom anyumnak és addig jáccik vele utána meg én:D
2009. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!