Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most mit csináljak? ˙ (Kérdése...

Most mit csináljak? ˙ (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az első malacomat lánynak állapítottam meg. Tegnap hoztam mellé 1 fiút.Nagyon nehezen találtam fekete-fehér fiú malacot. most meg fiúnak nézem az első tengerimalacot.Nem bírják egymást.
2011. szept. 26. 17:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Próbáltuk lefényképezni ezen valamennyire látszik!


[link]

2011. szept. 26. 17:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit homályos, de mintha heréket látnék. Egyébként egyből egy ketrecbe raktad őket? Mert ha igen, akkor nem csoda, hogy ellenségesen viselkednek egymással. Új malacokat semleges területen ismertetünk össze, szoba, folyosó sok bújó lehetőséggel, hogy elkerülhessék egymást, ne face to face találkozzanak. Erre rá kell szánni egy kis időt. Ha kint nem esnek egymásnak, akkor lehet megpróbálni összeköltöztetni őket, de csak úgy, ha előtte ecettel kimosod a ketrecet és mindent, ami még benne van, hogy az első röfi ne érezze rajta a saját szagát. Így nem lesz birtoklási ösztöne. Ha még így sem működik, válaszd ketté a ketrecet ráccsal, hogy lássák, érezzék egymást, de ne tudjanak balhézni. Cserélgesd őket a két térfélen belül, hogy hozzászokjanak a másik szagához. Türelemmel és kitartással egymáshoz lehet szoktatni a hímeket, ne add fel!
2011. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem vigyáz azzal ha mind kettő fiu mert lehet , hogy harcolni fognak a területért és érted.

2011. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szoktattam őket tegnap este. de ma az ölembe kaptak össze és nem is mertem oda nyúlni, úgyhogy kicsit mélyebben szóltam hozzájuk abba hagyták. Azóta külön vannak. Félek kockáztatni! :(
2011. szept. 26. 19:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Most hoztam egy lány malacot annak is neki megy. Már nem igazodok ki...
2011. okt. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!