Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kis állat szülinapra. Mit...

Kis állat szülinapra. Mit érdemes?

Figyelt kérdés
A nővérem nagyon szeretne egy kis állatot.Úgy gondoltam hogy szülinapjára meglepném eggyel.Ö eddig Degu-ban gondolkodott.Tudtok mondani ilyen kis állatokat ?10000-15000ft körüli gondolkodtam persze az árban benne legyen a ketrec is meg a játékai meg a többi egyéb dolog.A nővérem 14 éves.előre is köszönöm a normálisos válaszokat.
2011. szept. 26. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja csak annyi hogy bent kell tartani őket,de egy éjjeli szekrényen is elférnek :D vagy nyuszi,és annak a kertben lehet csinálni egy kis kertet amit lekerítettek(fából de végig húzzátok dróthálóval(csirkeháló),a tetejére drót hálót(csirkeháló) vagy ha elég magas nem muszáj,csináltok neki kis házat vagy vesztek kb 1700-2500ft-ért,játékokat(500-1000ft),enni(Tápot-kimondottan nyúlnak valót(az se lehet többe 2500ft-nál)zöldségeket-gyümölcsöket vagy megtermesztitek neki,stb...így nem kerül szerintem 10.000ft-ba sem.De használtan már lehet venni ketrecet,jó nagyot 5-6 ezerért,szénát vagy ha kint van akkor csak a fű is elég neki de ha veszed (max.800ft).fogkoptató+Karomvágó(max 2500ft)sok sikert
2011. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek !!!!!!!!!
2011. szept. 27. 14:19
 13/15 anonim ***** válasza:
Tengeri malac?Itt van 2 db(mivel ezek társas lények,párban érdemes tartani)ketreccel együtt(nagy)3000ft!!!Igaz vidéken vannak :S de ha neked meg felel hívd fel őket hátha meg vannak még :D Link: [link] szerintem nagyon aranyosak :D
2011. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja és a ketrec be van rendezve,csak játékok,enni meg ilyenek kellenek nekik :)Szerintem egy próbát megér ;)Sok sikert ja és még ha kicsit messze is van akkor is a 10-15 ezerből még a út is bőven kijön!!!Sőt...
2011. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem degum van, csak ajánlani tudom. :3
2011. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!