Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem szeretném megtartani a...

Nem szeretném megtartani a kis hörcsögöket ha megszületnek. Állatkereskedésbe be lehet adni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hörcsögökkel vigyáz,mert nagyon szaporák.Olyanok,mint az egerek.Kant és nöstényt ne tarsd együtt.
2010. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy szaporodnak elég gyorsan.és amúgy nem akartam hogy szaporodjanak.még kicsik voltak akkor kaptam ajándékba és még akkor nem lehetett megállapítani,hogy nőstény-e vagy hím.és már annyira megszerettem őket,hogy sajnálnám kicserélni a fiút lányra...:( DE A KÉRDÉS MÉG MINDIG UGYAN AZ,HOGY BE LEHET ŐKET ADNI ÁLLATKERESKEDÉSBE?
2010. nov. 27. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bevették,de nem örülnek.
2010. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nehogy állatkerekedésbe add őket! szar! valakinek ajándékozd oda.

DE MÉG A FIU/FIU IS SZAPORODIK!

LÁNY/LÁNY IS!

2010. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegyikbe veszik be, mert nekik is sok van. De néhol fizetnek is érte pár száz ft-ot.
2010. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem a pénz nem számít csak vegyék be.Nagyon nem kell senkinek sem,ha majd lenne.de biztos hogy fialni fog,mert nagyok a cicie is meg a pocakja.
2010. nov. 27. 14:20
 7/8 Platypus ***** válasza:
Egy rémálom a kishörcsögöket elajándékozni. Ha nagy szerencséd van, és a kölykök még elég picik, talán beveszik, de jellemzőbb hogy nem! Próbáld inkább a neten hirdetni. Egy alomnak még nagy nehezen lehet gazdát találni, de hosszú távon mindenképpen jobban jársz, ha egyedül tartod a hörcsögöket, ez nekik is jobb mert alapvetően magányos állatok.
2010. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem veszik be szívesen megvenném őket!
2011. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!