Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hová tűnt az egér az egérragas...

Hová tűnt az egér az egérragasztóról?

Figyelt kérdés

A kamrában láttam a minap szaladgálni, ezért tettem ki néhány ragasztót. Kettő már bele is ragadt.

Az érdekesség viszont ma történt. Reggel láttam, hogy újabb egér ragadt bele, és már meg is döglött. Mivel siettem, nem törődtem vele, otthagytam. Ma hazaértem, láttam, hogy még mindig ott van, teljesen mozdulatlanul. Volt egy kis dolgom, miután mentem volna eltakarítani, és sehol semmi. Se kutya, se macska nem tudott bemenni.

Lehet, hogy életben volt? De akkor miért volt ott reggel és délután is teljesen mozdulatlanul?


2011. okt. 4. 14:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Egérszakértő-állatvédő barátunkon kívül mindenhová ment a zöld kéz;)

2011. okt. 4. 16:39
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
15:45 szerintem meg te vagy egy idióta, hogy így beszélsz velem. Mi a f...szt képzelz magadról? Azt hiszed még nem láttam egeret, olvasd már el mit írtam, te o.stoba, aztán azután pofázz! Szerintem meg te akkor is koszos vagy meg büdös, ez abból is látszik, ahogy nyilatkozol. Az ilyenekhez költöznek be az egerek. Remélem egyszer ellepnek teljesen! Hogy ragadnál bele az egércsapdába! :)
2011. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

ma 16:53


Kezeltesd magad! :D

2011. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem még mindig sokkal emberségesebb megoldás a hagyományos egérfogó, mint a ragacs. Abban legalább nem szenved az áldozat.
2011. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!