Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A ganoderma az állatokra is...

A ganoderma az állatokra is ugyanolyan jó hatással van, mint az emberre?

Figyelt kérdés

Kérlek csak olyan válaszoljon, aki tudja, miről beszél, olyan válaszokkal semmit nem segítetek, hogy "inkább ne próbáld ki, mert ami az embernek jó, az nem biztos, hogy az állatnak is", konkrét válaszokra van szükségem!


Nyunyómat nemsoká műteni fogják, és érdekelne, hogy ugyanúgy segíti-e a sebgyógyulást, ha bekenem neki vele, mint az embereknél

Előre is köszönöm, ha tud valaki segíteni!!


2011. okt. 5. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az állatorvost is megkérdezed azért erről, ugye? Biztos sok itt a szakember, de azért azt a pár év egyetemet én nem hagynám figyelmen kívül :)
2011. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne itt kérdezősködj,inkább a dokitól kérdezz,ő sokkal jobban tudja, itt sokan azt se értik miről beszélsz.bocs hogy választ adni nem tudtam,de a doki értelmesebb választ tud adni!!
2011. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!