Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó ötlet egy ugyanolyan...

Jó ötlet egy ugyanolyan törpenyuszit vennem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy most halt meg 1 héttel ezelött a nyuszim, de nem voltam otthon, ezért anyum csak tegnap mondta el. Ő egy fehér, piros szemű kosorrú lógófülű törpenyuszi volt, 5 éves és nagyon hiányzik, de még el se tudtam temetni, mert egy kutya vette ki a ketrecből és elvitte! Jó ötlet lenne egy ugyanolyan nyuszit venni, vagy nagyon rosszul esne nekem ha mindig az előző nyuszimra emlékeztettne?

12/L


2009. júl. 21. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ugyan olyan lesz, az előzőt látod majd benne, de erről neked kell döntened, ne más!

Ha pedig máshoz fordulsz, mert magadtól nem tudsz valamiben dönteni először fordulj a szüleidhez 12 évesen! Ez egy tanács, amit ha elhalasztasz, később bánhatod. (ne idegenektől krj tanácsot, hanem azoktól , akik szeretnek)

2009. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz az ugyanolyan....csak ne hasonlítgasd össze a régivel.teljesen más nevet adj neki meg ilyenek.de ha ez nem megy valami más állatod legyen...cica tengerimalac meg ilyenek
2009. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Cicám az már van, de olyan rossz, hogy elvesztettem a nyuszimat! Mauyg meg kérnék segítséget a szüleimtől, de valahogy nem tehetem, mert tegnap beszélgettek és akkor anyukám mondta, hogy kéne nekem venni egy másik nyuszit, és hogy majd elvisznek kiválasztani, hogy melyik legyen.. De én világ életemben a kosorrú lógófülű törpenyusziért voltam oda és ezért nem tudom, hogy milyen lenne ha megint ilyet kérnék.. Gondolkodtam azon, hogy vadászgörényt szertnék, de azt meg nem hiszem, hogy megengednék!

2009. júl. 21. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
heló!Nekem 5 hörcsögöm volt,és az utolsó előttit nem vettük,hanem találtuk a pincében.nem volt egér.nem volt nagy farka.akkora volt,mint egy hörcsögnek van,és megtartottuk.persze meghalt 3 évvel rá.nem tudtuk,mennyi idős volt;).de vettem még 1-et.engem nem emlékeztet nagyon rá.elvagyok vele:Dnekem a mamámnál halt meg.én sem tudtam.mi eltemettük.:'(
2009. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A választ neked kell tudnod!

Bocsi,hogy offolok,de ez egy példa.

Nekünk volt egy fekete,szuka,göndörszőrű pulikeverékünk.

Novemberben sajnos meghalt. Nagyon fájt,hogy nincs többé. Aztán a neten megláttam egy otthontalan kis árvát, aki a meszólalásig hasonlít az előző kutyánkra. Csak Ő kan.

Ahogy nőtt egyre jobban hasonlít egymásra a két kutya.

De nekem ez nagyon jó,hogy ennyire hasonlítanak. Emlékeztet is, de soha nem hasonlítgattam, hogy az előző ilyen volt, ez meg ilyen...

2009. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nem vennék ugyanolyant,nekem nagyon rosszul esne,mert csak a régire emlékeztetne...
2009. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet, hogy ugyanolyat kérek, de még nem biztos. Majd meglátom, hogy mennyire fog emlékeztettni az előző nyuszimra, és ha nem lesz rossz érzés, akkor azt veszem meg.

2009. júl. 22. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne ugyanolyat kérj mert attól csak rosszabb lesz mégjobban fog fájni a hiánya:( sajnálom a nyuszidat nagyon rossz lehet 5 év után elveszíteni:(
2009. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!