Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egereket csak párban lehet...

Az egereket csak párban lehet tartani? Te egyedül vagy párban tartod őket? Aki egyedül tartja annak az egere ugyanolyan életvidám meg minden?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem akarsz egértanyát,csak egyet vegyél,mert olyan szinten szaporodnak,hogy csuda!! =) Nekem 1x voltak párba,de szét szedtem öket,mert szinte 2 hetente potyogtatott a lány (ráadásul gusztustalanok is,mert megették a kicsiket...)!! Egyedül is jól elvoltak. De vegyél inkább hörcsögöt,az aranyosabb! =)
2010. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! ja igen van hörcsögöm is meg egy patkányom és majd szeretnék egy egeret is.Ja szentem is cukik a hörik főleg ha alszanak vagy fészket építenek
2010. jan. 24. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Japán táncolóegereim voltak.Szerintem társaságban jobban érzik magukat.Volt olyan,hogy egy fiút ki kellett vennem,mert nem akartam már több porontyot és ő láthatóan nem érezte magát jól egyedül.Ha nem akarsz kicsiket,tarts például 2 lányt együtt,ők jól megvannak.
2010. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél két egyneműt, lehetőleg tesókat, így nem fognak sokat verekedni, és depisek sem lesznek :) [meg neked sem kell egy egész egér-hordával küszködnöd :)]
2010. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!