Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nemengedi, hogy leváglyam a...

Nemengedi, hogy leváglyam a körmét?!

Figyelt kérdés
Tengerimalacomnak, nagy a körme, és körömcsipesszel le próbáltam vágni, de nemengedi, és néha meg is harap. Utoljára állatorvos vágta de nagyon megilyedt. Hogyan váglyam le?
2011. okt. 6. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Úristen váglyam megilyedt xD
2011. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
tanuljatok együtt nyelvtant,hátha szelídebb lesz:)
2011. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat félreírtam! xD Elnézést. segítenétek hogy váglyam le?
2011. okt. 6. 18:59
 4/8 anonim válasza:
látom nem vágod,h mit írtál rosszul..
2011. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

te nem ismered a j-t? XD

amikor nekem volt malackám, sima körömollóval vágtam, közben meg vki más tartotta, nem harapott meg

2011. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

leváglyam?! ly-al ..xd ilyet se láttam még.XD

levágjam*..:)

2011. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérj meg vkit hogy fogja ölbe amíg te egyesével egyik kezeddel megfogod a lábát a másik kezeddel meg a körömcsipesszel levágod neki. Arra figyelj, hogy a véredényébe (piros csík a körme alatt) ne vágj bele. Ha mégis Betadine-nel kezeld le. Ha adtok neki egy kevés finomságot körömvágás közben elfoglalja magát és nem is fog félni annyira.
2011. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek vegyél a boltból egy magyar helyesírási szótárt. :D Tanulmányozd és csak utána próbálkozz meg ide kiírni kérdéseket! Ha ez mind megvan akkor elmagyarázza valaki.


Amúgy valaki lefogja a tengerimalacodat és te meg gyorsan levágod neki, ennyire egyszerű!


U.i: Amikor írsz ki valamit ide kiírja a helyesírási hibákat ha még nem vetted volna észre! :D

2011. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!