Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire kiskutyát...

Staffordshire kiskutyát szeretnék venni de anyu nemengedi mert szerinte az pitbull meg gyilkos meg ilyenek-. -hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
Nem első kutyánk lenne..volt már németjuhász ..bulldogunk van jelenleg. szeretnék mellé egy staffordshiert..jáérnánk vele suliba ,úgy bánnék vele ahogy kell.de egyszerűen nem tágít anyu..neki csak a kutyaviadalok jutnak eszébe róla , meg a vérengzés..akinek ilyen kutyája van írjon róla légyszi, hogy rátudjam venni anyut!! köszi
2010. okt. 13. 16:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/152 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Ha nem vagy annyira önálló, hogy anyukáddal birj, akkor nem fogsz birni egy stafforddal sem.
2010. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/152 A kérdező kommentje:
hagyjadmár..a kettő két külön dolog..attól hogy anyu makacs őt nemtudom megváltoztatni..
2010. okt. 13. 16:45
 3/152 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a fajtához fel kell nőni, nem gyereknek való. Anyudak ebben igaza van. Nem megfelelő gazdi kezében könnyen lesz belőle vszélyes kutya.
2010. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/152 anonim ***** válasza:
58%
Ezt baßhatod, kicsiszivem. Nem neked való állat.
2010. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/152 anonim ***** válasza:

nekem is van. eddig minden oke vele.

kihereltettuk.

tegnap jatszottam vele feloltoztettem azert haragudott csipett miatta megbeszltem vele hogy tan nem kellene...

en vagyok a fonok...

2010. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/152 anonim ***** válasza:
57%
3. válaszoló olvasd el a kérdést! Meg megint valaki valamit kérdez és akkor egyből vagy az hogy nem való neki kutya vagy hogy nem ő a falkavezér. Először neked kell felfognod hogy mekkora felelőséggel jár egy ilyen kutya és hogy kemény kéz kell hozzá. Gondolj bele te is. Ne csak a szépsége miatt válaszd. Anyudat meg te ismered neked kell eldönteni mitől enyhülne meg. Mutass neki cikkeket erről a kutyárol hogyha meg van nevelve nem egy vérengző vadállat.
2010. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/152 anonim ***** válasza:

Többnyire sehogy ne akard rávenni.

Senkinek nem lesz jó hosszútávon, ha odakerül egy kutya, anyud tartani fog tőle, és árgus szemekkel figyeli majd minden mozdulatát. Aztán ha történik egy ballépés, a kutya mehet isten hírével.

2010. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/152 A kérdező kommentje:
előszöris. honnan veszik egyesek hogy gyerek vagyok?:D:D18 múltam ..a kutyaiskola arra való , hogy az ebet engedelmességre tanítsa.Naponta többször eljárnék vele nagy sétákra , mert hallottam , hogy egy energiabomba.Nyáron vinném úszni, kipróbálnék vele egykét sportot kutyaiskolába amivel letudom fárasztani,és már kiskorátol tanítanám neki hogy mit szabad és mit nem. Előre honnan tudjátok hogy nem én lennék a falkavezér? Azt tudjátok hogy a németjuhászt mire tenyésztették ki? Emberfogásra. Tehát ilyen szempontból az a kutya is veszélyes lehet ha nemjó kezekbe kerül.Kb senki nem a kérdésre válaszolt. Az írjon akinek ilyen kutyája van , hogy bebizonyítsam anyunak, hogy egész más mint amilyennek ő képzeli..én TUDOM hogy nem olyan mint amilyennek a média beskatulyázta.de ez kevés..őt kéne valahogy megenyhíteni..
2010. okt. 13. 20:13
 9/152 A kérdező kommentje:
és ha anyu árgus szemekkel szemlélné egy darabig a kutyát , az a kutya akkor sem menne sehova. egy kutyát sem lennék képes eldobni. ENNYI. Biztos vagyok benne ha megvennénk ő is észrevenné , hogy teljesen más , mint amilyennek beállítják..de a megvétellel van a gond..összevissza hablatyol anyu ..
2010. okt. 13. 20:15
 10/152 anonim ***** válasza:
50%
Hát kérdező én is evvel a gonndal küszködök :D Szóval tippek nekem is jöhetnének. Annyit már sikerült elérnem, hogy 2év mulva meegkapnám a kutyát, de nekem most kell mert most fognak megszületni nem sokára a kiskutyák. Na de még kaparok kicsit. Ha gondolod írj privit hátha tudunk tanácsot adni egymásnak :)
2010. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!