Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac testvérek szaporo...

Tengerimalac testvérek szaporodhatnak?

Figyelt kérdés
Vettünk 2 malackát,kislányokat szerettünk volna de ugy néz ki mellé választottunk és az egyik fiú,nem tudom őket szétválasztani mert sírnak egymásért,ha szaporodnak az baj?
2011. okt. 7. 15:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ivartalanítsd a fiú tengerimalacot és így semmi gond nem lehet és nemis drága az egész eljárás!:)
2011. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek:)
2011. okt. 7. 21:12
 13/19 anonim ***** válasza:

Itt csak az abortusz segíthet vagy fogamzás gátló! Az orvos biztos tud adni a hímet meg ivartalanízsd vagy add el és vegyél még egy nőstényt. Mert én is bele estem ebbe a hibába. Persze nem testvérek voltak. A nőstényt utánna eladtuk és egy hím kölyköt megtartottunk. De az apa úgy rászokott a nőstény csipkedésére, hogy a fiát is csipkedte. az meg ivarérett korában rátámadott és komoly sérülések lettek. Azután hoztunk egy idegen hímet és azzal is ez történt. De a nőstények békések úgyhogy nőstény!

De ezt az oldalt nézd át és olvazsd el végig ebből sokat megtudsz:

[link]

2011. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi.Szerintem ivartalanítás lesz,eladni nem szeretném mert a gyerekeimé, és mindenki nagyon szereti a malackát.Szívtelenségnek tűnhet de ha mégis lesznek kicsinyek tőlük sajnos megszabadulunk nehogy betegek legyenek.
2011. okt. 8. 09:49
 15/19 anonim ***** válasza:
nekünk is ez volt de mi csak akkor vettük észremikor voltak a kölykök. aztán nem tudtuk melyik a fiú mert az apa sokkal jobban törödött a gyerekekkel.aztán a fiút elajándékoztuk és tenyészmalac lett belőle mert olyan szép volt :)és frissíteni kellett már a tenyészetet.aztán vettünk egy lányt mellé egyből hogy ne sírjon a másik :))
2011. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ugye tudjátok hogy az ivartalanítás kockázatos?akár beleis halhat!!! én azt javaslom amit az előző,de arra figyeljetek hogy ne visszapasszoljátok a kereskedésbe hanem jó helye legyen.megpróbálhattok szerintem ti is egy tenyészetnek odaajándékozni,tényleg kell néha frissíteni a tenyészetek vérét(ez azt jelenti hogy ne legyenek a picik betegeg..és azt amit előttem leírtak :) ) de ha nem tudsz megválni tőluk azt is megértem :((
2011. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ma 10:18 ez én voltam : a lény mellé vettünk még egy lányt,és azért a fiút adtukoda mert ugy hallottuk hogy fiu-fiú-val összeverekedik főleg ha nőstébnny van a közelben.de lehet én tudom rosszul ..
2011. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem kereskedésből vettük őket hanem egy családtól,sok kis testvér volt ,ezért tudom hogy ők is testvérek.Tudom hogy kockázatos az ivartalanitás,de az ellés is az.Mindkettőt sajnálom nagyon,nem válunk meg egyiktől sem,fogalmam sincs mi lesz.Remélem ha az anya leellik nem lesz baja.
2011. okt. 8. 12:55
 19/19 anonim ***** válasza:
"ivartalanízsd", "olvazsd el"... Na neked se adnék malacot.
2014. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!