Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aki ért a degukhoz segítesen...

Aki ért a degukhoz segítesen légyszi! (? ) Gyorsan!

Figyelt kérdés
Hétfőn kaptam két fiú degut, évek óta külön ketrecbe de állandóan egymás mellett voltak. Összeengedtem őket a szobában, nagyon örültek egymásnak, gondoltam jól el lesznek együtt. Amikor beraktam a végleges közös helyükre, egymásnak estek, ez normális? Azt hallottam hogy hagyni kell őket harcolni hogy kialakuljon a sorrend, igaz ez? Vagy egy idő után megszokják egymást és abbahagyják??? most elkülönítve vannak amíg takarítom őket. Segítsetek légyszi, gyorsan!!!! Köszi!!!!
2011. okt. 12. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt a helyzet anno, hagyni kell, hogy lerendezzék egymás között...
2011. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor engedjem újra össze őket?
2011. okt. 12. 17:04
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja, és mindkettő csicsereg! Szóval nem értem mi a bajuk, most van először degum!
2011. okt. 12. 17:09
 4/16 anonim ***** válasza:
Engedd nyugodtan össze őket. Ha jól emlékszem nálam 1-2 napig tartott (persze nem folyamatosan) a verekedés, aztán minden rendbe jött. Viszont arra készülj fel, hogy buzulni fognak :D enyémek is ezt csinálták...
2011. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! Nem tudnak komolyabb sérülést okozni vagy megölni egymást? :S Az egyiknek tegnap egy kicsit vérzett az orra! :S
2011. okt. 12. 17:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Háát.. ez jó kérdés, nekem 2x voltak degujaim, soha nem volt ilyen gond velük, hogy vérzett volna bármijük is.. Mondjuk tény, hogy mindig egyidősek voltak, tehát egy súlycsoport volt.. Tieid között méretben van különbség?
2011. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az egyik egy icipicivel kisebb, és a farokbojtja is kisebb! Most már mind kettő vérzik, és egymásba gabalyodnak....meg harapják egymást. Biztos hadjam együtt? :S
2011. okt. 12. 17:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne engedd össze őket!

Tartsd őket egymás mellett,de elkülönítve 1-2hétig,hogy megszokják egymást,utána lehet őket összeengedni,akkor majd lefightolják a sorrendet.

2011. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De már évek óta egymás mellett vannak :(
2011. okt. 12. 17:28
 10/16 A kérdező kommentje:
Össze tudom még békíteni őket?? :(
2011. okt. 12. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!