Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jajj, segítesen valaki. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jajj, segítesen valaki. Nem tudom kit válasszak (? )

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz helyzetben vagyok. Két lány közül kéne választanom. Az egyik nagyon tetszik, ugymond tökéletes lenne számomra. De van egy kis probléma, 400kmre lakik tőlem. A másik lányi itt lakik a közelben, de ő nem tetszik annyira. Jó először minden rendben volt vele, de kezdem észrevenni hogy eléggé rib*ncos :S. Nem tudom hogy döntsek. És van egy elég nagy bökkenő. A hétvégén randim lenne az itteni lánnyal, de nem tudom mit tegyek. Nem hiszek a távkapcsolatokban, de nem szeretnék rosszul dönteni. Mit tehetnék? :S
2010. júl. 23. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

400km. Rohadt messze van.

Alig találkoznátok, és úgyis szakítás lenne a vége.

Ha a másik csaj ribancos, hagyd a fenébe .

26/L

2010. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ha a ribancos nem tetszik hagyd őt
2010. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Őszintén? Már miért kéne választanod? Sose tudnák meg!
2010. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
15:13 nem tudom megtenni hogy egyszerre 2 lánnyal vagyok, én sajnos túl őszinte vagy ok ahhoz :S
2010. júl. 23. 15:19
 5/21 anonim ***** válasza:
találkoztál már a közelebbi lánnyal hogy azt állítod róla hogy ribancos?
2010. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Elég ha megnézem a fényképeit szerintem. Ugye érted mire gondolok, vagy linkeljek?
2010. júl. 23. 15:23
 7/21 anonim ***** válasza:
linkelj
2010. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

szia:D

nekem is volt távkapcsolatom, a fiu volt a nagy Ö, 1évig voltunk együtt, de a távkapcsolat szörnyü, elöbb utobb csak szakitás lesz belöle. ezért ajánlom hogy keress egy közelebbit

ha a másik lány ribancos, akor hagyd a fenébe, de lehet hogy csak annak látszik közbe meg kitudja mit takar belülröl, szerintem ismerd meg jol és ha téleg ribancos akor ötis hagyd a fenébe és keress tovább, hajrá =]

2010. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy ne járj egyikkel se?! Aki 400 km-re lakik, azzal semmi esélyed a kapcsolatra, aki meg a közeledben lakik, arról te azt gondolod, hogy "r*bancos", akkor meg mi a fenének járnál vele? Hagyd őket a fenébe, vagy még egy csomó csaj ezen a kettőn kívül! Keresd meg a hozzád illőt!
2010. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!