Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek terhes a hörcsögöm...

Szerintetek terhes a hörcsögöm vagy sem? (Képek lent)

Figyelt kérdés

Tegnap vettem meg Falatkát egy díszállatkereskedésben, 2 hónapos körüli. A tesója lefialt ott a kereskedésben, de állítólag már Falatkának is fialnia kellett volna akkor, ha terhes. Viszont kételyeim vannak, mert kicsit nagynak látom a hasát, fura.

[link]


[link]


[link]


2011. okt. 13. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát sanszos, mert tényleg elég kis gombóc.. 1-et fizet 6-ot kap akció :D
2011. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát elég daginak néz ki! :) Lány?
2011. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, persze hogy lány.
2011. okt. 13. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne itt kérdezgess menj,vidd holnap állatorvoshoz,ő jobban tudja mint mi!!!!!!!hidd el,ő tudja csak biztosra!!
2011. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Terhes volt!!! Ma vettem észre a picinyeit!


Most nem tudom ilyenkor mit hogyan kell csinálni pontosan? Azon kívül hogy fehérjét meg tejet adni az anyahörinek, mit kell még tenni, hogy ne egye meg a piciket? És megnézni lehet naponta a kishöriket, vagy egyáltalán nem szabad nézegetni őket? Mert csak akkor látom őket, ha felemelem a kisház tetejét és tudni akarom, hogy élnek-e. Azt nem tudom pontosan hányan vannak, mert eltakarja őket egy takaró meg forgács. De több mint 5 pici született az biztos. Néha hallani a hangjukat is hogy sírnak.

2011. okt. 16. 20:38
 6/9 anonim válasza:

Én szerintem ne pisszkáld őket az anyjuk gondoskodik róluk.

Ha megérzi,hogy jozzá nyultál a kicsikhez ott hagyná öket. Tégy be több kaját mind idáig,mert szoptat és többet is eszikez végett.

2017. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

minden rendben ment. :)


Azóta meg én szültem, méghozzá most a napokban. :)

2017. jan. 23. 17:21
 8/9 anonim válasza:
Èn onnét tudom,hogy nekem bengáliai törpe höriim voltak és egyik napról a másik nap reggelén már 7-en lettek.Nem adtam tejet meg ilyensmit ,csak több kaját meg sók répát és nagyon édesek lettek a kicsik.Tökmag és Szotyi volt a nevük.
2017. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gratulálok.🌈
2017. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!