Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez igazi? Valódi?...

Szerintetek ez igazi? Valódi? (nyuszi kép)

Figyelt kérdés

[link]

Nem photoshop?


2011. okt. 20. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

igen ez valódi!


baaaazeg:)

2011. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Dehogy, ilyen simán létezhet.

Gondolj csak az evolúcióra :)

"Nos igen, Darius egy igazi brit óriás - fajtáját, illetve lakhelyét és méreteit tekintve is. A Worcesterben éldegélő nyúl az orra hegyétől a farka végéig 130 centiméter, ezzel jelenleg őt tartják nyilván a világ legnagyobb nyulaként. Az óriás tapsifüles jó húsz kilót nyom, úgyhogy nem meglepő, hogy nyúl létére cseppet sem szerény mennyiségű étket kebelez be. Napi 12 sárgarépát, három almát, egy fej káposztát és négy tálka nyúltápot fogyaszt el Darius, a világ legnagyobb nyula."

2011. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányom úgy simán odabújna hozzá, sőt talán még vele is aludna. Majdnem olyan nehéz a "nagy nyuszi", mint ő :)
2011. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Persze, az állat évek óta Guinnes rekorder, szóval dokumetálták is a létezését :-)
2011. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Brutál! De nagyon aranyos! Én lehet félnék tőle, de megsimogatnám! :)
2011. okt. 20. 23:07
 6/7 Platypus ***** válasza:

Nem photoshop, hanem nagylátószögű objektív. Ami közel van, azt extrém mértékben felnagyítja. A felső képen nézd meg az ürge kezének és a fejének az arányát. A második képen már viszonylag arányosan látszik a nyúl, ott nem 3x akkora a feje, mint az emberé.

Ettől függetlenül ez egy tényleg hatalmas nyúl, 130 centivel simán elmenne kutyának.

2011. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 imolanna válasza:
nem tudom elképzelni, hogy a bátyó ilyen lazám elbír egy húsz kilós nyulat úgy, hogy a második képen gyakorlatilag alig fogja, mintha csak vsalami könnyű vászonzsákot emelne a magasba... nekem azért gyanús :)
2014. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!