Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, hogy a hörim...

Mit tegyek, hogy a hörim magától a kezembe jöjjön, mikor én beteszem azt a terráriumába és kivehessem?

Figyelt kérdés

Elég félénk a hörim!


Már 2 hete ittvan nálunk, de még mindig fél, ha meg akarom simogatni! Elszalad előlem! És simogatni sem engedi magát!


Hogyan tudnám kézbe szoktatni?


2009. szept. 7. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem bizik benned... férkőzz a bizalmába. Először próbálgasd ugy "odacsalogatni" hogy a markodba teszel egy ételdarabot (bármit amit szoktál neki adni) és csalogasd oda... ez berögzül neki (egy idő után) és ha minden "tervszerint" megy megszeretitek egymást és utánna jön minden magátol...


Nekem ez vált be - tenyésztő tanácsolta nekem - és már 2éve "boldogítjuk" egymást :) Sok szerencsét!

2009. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2009. szept. 7. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzövel. Nem könnyű egy hörcsög bizalmába férkőzni. Nekem is 3-4 hónapba tellet mire bele mászott a tenyerembe. Ételel csalogattam oda, és mikor kezdett közeledni a tenyeremhez, fontos volt h nem nyúlok hozzá, mert abba a pillanatba vissza rohant. Adj neki időt, ne kapkodj, és ha jól megy a kezedből fog enni:)
2009. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!