Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögötök mikor és...

Aranyhörcsögötök mikor és mennyit alszik nappal?

Figyelt kérdés
Ma vettem meg életem első hörijét, aki azóta is szinte alszik, talán negyed órát volt ébren dél óta. Biztos megviselte a hazaút, meg az új környezet. A tiétek nappal és éjjel mennyit alszik? Úgy terveztem a szobámban fog lakni, de ha egész éjjel bulizik majd, akkor nem fogok tudni aludni tőle-elég rosszul alszom amúgy is.
2011. okt. 29. 22:13
 1/5 kriszti78dk ***** válasza:
A höri éjszakai állat,nappal csak enni kel föl.Arra tényleg számítsál hogy éjszaka dorbézolni fog,mókuskereket szerezzél be neki.
2011. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mókuskerék van. Persze, tudom hogy éjszakai állat, csak az érdekelne mikor lehet vele foglalkozni, mert így lehet "elkerüljük egymást" Ő még alszik, én pedig készülök aludni. Ti ezt hogy oldjátok meg?
2011. okt. 29. 22:28
 3/5 kriszti78dk ***** válasza:
Az én hörikéim kb. este 8 felé keltek,úgyhogy csak az idő tájban tudod babusgatni.
2011. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ha este 8-tól van ébren, akkor ez azt jelenti, hogy egész éjjel pontosabban reggelig bulizik? Hát, így keveset tudok majd vele foglalkozni. :( Egy szobában aludtatok, hogy bírtad, nem, túl hangos?
2011. okt. 29. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én törpehörcsögömnek általában sötétedés körül kezdődik a műszakja :)) Mostanában 5-6 órakor. És tényleg egész éjjel bulizik, néha elég zajos tud lenni, de azért meg lehet szokni. Terráriumban kevésbé tud zörögni, mint ketrecben, pl nem tudja a rácsot rágni, meg hasonlók.
2011. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!