Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem baj, hogy a hörinek adok...

Nem baj, hogy a hörinek adok enni húst?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 22:54
1 2
 11/13 Platypus ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, ha mértékkel teszed és betartasz pár szabályt. Ne legyen nyers, sós vagy fűszeres, elsősorban. És csak annyit kapjon, amennyit azonnal megeszik. A zsíros hús meg a disznó tiltását nem tartom indokoltnak, szerintem csak simán átvettek egyesek macskákra és emberekre vonatkozó dolgokat. A lisztkukac például tömény zsír, mégis ajánlott kaja. Elhízott hörcsögöt nem kell tovább hizlalni, de egy kölyöknek vagy szoptatós anyának még ajánlott is. A disznó macskáknak és kutyáknak tiltott, mert terjesztheti az álveszettség vírusát. De ez nem hörcsögbetegség.
2011. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki húst, de próbálj színhúst adni, ami nem fűszeres. Tehát pl főtt csirkehúst. Az tökéletes neki, de ilyen 2 hetente 1x. Én régebben párizsit is adtam nekik, mert imádták, de az állatorvosom mondta, hogy nagyon kevés hús van benne, és még embernek se való sok párizsi, így inkább hanyagoljam. Így párizsit olyan havi 1x kapnak nasinak.
2011. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Persze magokat kap, jó husit ritkán fog.


Párolt zöldborsót, főtt rizst, és rántott csirkemellet ettünk együtt, de csak picit kapott és olyan boldog volt, mert szertinem már únja a magokat, néha kell egy kis változatosság. Gondoltam én :) Majd valamikor veszek neki almát is, meg mittudomén miket ehet még.

2011. nov. 4. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!